روز دیگری از عزت و عظمت انقلاب رقم خواهد خورد | اتاق خبر
کد خبر: 321332
تاریخ انتشار: 8 اسفند 1394 - 06:36
ولایتی:
اطمینان دارم که با حضور غیرتمندانه مردم شریف و بزرگوار ایران روز دیگری از عزت و عظمت ایران اسلامی رقم خواهد خورد و شاهد این پیام به جهانیان هستیم که این ملت به رهبری مقام معظم رهبری در همه صحنه‌ها حامی و پشتیبان نظام خود خواهند بود.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: اطمینان دارم که با حضور غیرتمندانه مردم شریف و بزرگوار ایران روز دیگری از عزت و عظمت ایران اسلامی رقم خواهد خورد و شاهد این پیام به جهانیان هستیم که این ملت به رهبری مقام معظم رهبری در همه صحنه‌ها حامی و پشتیبان نظام خود خواهند بود.

 

به گزارش اتاق خبر و به نقل از ایسنا، علی‌اکبر ولایتی با حضور در یکی از شعب رأی گیری بر ضرورت توجه مسئولان به این همراهی و پایمردی ملت شریف تاکید کرد و گفت: مسئولان و به ویژه منتخبان مردم در مجلس آینده می بایست امانتدار این اعتماد باشند و تمام همت خود را برای خدمتگزاری و رفع مشکلات آنان به کار گیرند.

 

وی ادامه داد: در این شرایط حساس منطقه‌ای، جمهوری اسلامی ایران با ثبات و اقتدار مسیر رشد و تعالی را سپری می‌کند و پیام روشنی به جهانیان خواهد بود که مردم در همه صحنه‌ها حضور داشته و از اهداف و آرمان‌های نظام دفاع می‌کنند.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید