انتشار تصویر جدیدی از طراحی آیفون 5se | اتاق خبر
کد خبر: 321361
تاریخ انتشار: 8 اسفند 1394 - 09:12
آیفون 5se، گوشی 4 اینچی که کارشناسان معتقدند محصول بعدی شرکت اپل است. گمانه‌زنی‌ها در مورد طرح و اندازه این گوشی بسیار زیاد است.

اتاق خبر - برخی معتقدند طراحی آن شبیه به آیفون 6 کوچک شده است و برخی معتقدند می‌تواند طرحی شبیه به آیفون 5 یا 5 اس داشته باشد. به تازگی تصویری احتمالی از طراحی آیفون 5 اس ای منتشر شده است.

آیفون 5se محصول بعدی شرکت اپل است که به احتمال زیاد در مراسم این شرکت در اسفندماه معرفی خواهد شد. یکی از شایعات قوی در مورد این محصول، اندازه ۴ اینچی صفحه نمایش آن است که نشان‌دهنده توجه اپل به قشری از کاربران است که علاقه زیادی به گوشی‌های کوچک و جمع و جور دارند. شایعات در مورد طراحی محصولات اپل همیشه زیاد بوده است و در مورد آیفون ۵ اس ای هم این شایعات قوت دارد. به تازگی طرحی از این گوشی منتشر شده است که نشان می‌دهد طراحی آن بسیار شبیه به iPhone ۵ است.

تصویر فوق توسط یک سازنده لوازم جانبی و قاب‌های محافظ منتشر شده است. همان‌طور که در تصویر مشخص است، طراحی این گوشی بسیار شبیه به آیفون ۵ است و لبه‌های تیز آن هیچ شباهتی به آیفون ۶ ندارند. تنها تغییر قابل توجه، جابجایی دکمه sleep است که به لبه سمت راست منتقل شده است. البته تصاویر منتشر شده توسط سازندگان لوازم جانبی آن‌چنان هم قابل اطمینان نیست. چرا که این شرکت‌ها همیشه قبل از عرضه رسمی یک گوشی تلفن همراه، با طراحی‌های مختلف و با توجه به خبرها، سعی در آماده‌سازی خط تولید خود برای تولید هر چه سریع‌تر لوازم جانبی دارند. البته با توجه به نام احتمالی این محصول یعنی آیفون 5se می‌توان این انتظار را داشت که طراحی آن بیشتر به آیفون ۵ و ۵ اس نزدیک باشد تا آیفون ۶. از طرفی، تولید محصول با این همه شباهت به نسل گذشته آیفون، می‌تواند یک نقطه ضعف برای تیم طراحیاپل باشد.

برای تایید و یا رد این طراحی‌ها،باید تا مراسم ۲۴ اسفند اپل منتظر باشیم تا این غول صنعت تلفن همراه از محصول جدید خود رونمایی کند.

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید