پیشتازان انتخابات مجلس در استان قزوین | اتاق خبر
کد خبر: 321493
تاریخ انتشار: 8 اسفند 1394 - 16:22
بر اساس آمار غیر رسمی، چهار نماینده راه یافته به مجلس شورای اسلامی و دو نماینده منتخب مجلس خبرگان رهبری در استان قزوین مشخص شدند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر،  منابع غیر رسمی حاکی از مشخص شدن نمایندگان منتخب مردم برای نشستن بر کرسی های مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری است.

بر این اساس در مجلس خبرگان رهبری علی اسلامی و مجید تلخابی با کسب بیشترین آراء توانستند راهی مجلس خبرگان رهبری شوند.

همچنین در حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک در رقابتی نفس گیر و فشرده سیده حمیده زرآبادی نامزد اصلاح طلبان و داود محمدی نامزد معتدل و میانه رو توانستند رای مردم را برای حضور در مجلس کسب کنند.

در حوزه انتخابیه تاکستان بهمن طاهرخانی با کسب بیشترین رای توانسته است بر رقیب سنتی و نام آشنای این حوزه رجب رحمانی که پنج دوره نمایندگی مردم این شهرستان را بر عهده داشت پیروز شود و بر کرسی مجلس خواهد نشست.

در حوزه بویین زهرا و آوج هم که رقیب سرسخت دوره قبلی یعنی روح الله عباسپور نماینده اصولگرا حضور داشت نامزد اصلاح طلبان روح الله بابایی صالح بیشترین آراء مردمی را کسب کرد و بزودی راهی خانه ملت می شود.

با نتایج بدست آمده می توان گفت سه کرسی مجلس شورای اسلامی در استان قزوین که در اختیار اصولگرایان بود در این دوره به اصلاح طلبان رسیده است و یک کرسی دیگر که نماینده معتدل و میانه رو دارد نیز بار دیگر با جلب اعتماد مردم راهی خانه ملت می شود.

در حوزه خبرگان رهبری نیز آیت الله علی اسلامی نماینده اصولگرایان در صدر است و دیگر نماینده جوان آن مجید تلخابی با حمایت اصلاح طلبان تجربه جدیدی را در مجلس خبرگان رهبری سپری خواهد کرد.

گفتنی است هنوز هیچ مرجع رسمی این آمار را تائید نکرده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید