«بهروز بنیادی» در شهرستان خلیل آباد و بردسکن پیشتاز است | اتاق خبر
کد خبر: 321560
تاریخ انتشار: 8 اسفند 1394 - 13:31
فرماندار کاشمر از پیشتازی بهروز بنیادی کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه خبر داد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهدی فروزان  ضمن اشاره به اینکه هنوز آرای نهایی انتخابات به طور رسمی اعلام نشده است، افزود: بر اساس آنچه تاکنون شمارش شده دکتر بنیادی با ۴۸ هزار رأی از سایر رقبای خود پیشی گرفته است.

وی همچنین با اشاره به اینکه نتیجه آراء در شهرستانهای خلیل آباد و بردسکن مشخص شده است، افزود: در شهرستان خلیل آباد و بردسکن بنیادی با ۲۱ هزار و ۵۷۸ رأی بیشترین رأی را به خود اختصاص داده است.

وی با اعلام اینکه در این دو حوزه انتخابیه اسماعیل نیا نماینده فعلی شهرستان و جلالی به ترتیب با ۲۰ هزار و ۸۴۰ نفر و ۱۸ هزار و ۳۷۰ نفر رتبه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند، افزود: دیگر کاندیداها آقایان عباس زاده هزار ۷۳۳ رأی، کوهسرخی دو هزار و ۹۴۳ رأی، دولت خواه هزار و ۱۵۵ رأی، مالداران ۹۰ رأی، بلوکیان هفت هزار و ۶۸۷ رأی دیگر آراء را به خود اختصاص دادند.

فرماندار کاشمر با بیان اینکه ۹۴ صندوق اخذ رأی ثابت و سیار این شهرستان شمارش شده است، گفت:  تا کنون از آراء شمارش شده بنیادی کاندید مجلس دهم توانسته بیشترین آراء را به خود اختصاص داده است.

براساس آنچه تاکنون مشخص است بهروز بنیادی جزء لیست اصلاح طلب کاشمر بود که توانست برای اولین بار از موکلان خود رأی اعتماد بگیرد براساس آنچه تاکنون شمارش شده و اختلاف موجود پیروزی وی در این دوره از انتخابات قطعی است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید