تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان ازحضور مردم در انتخابات | اتاق خبر
کد خبر: 321680
تاریخ انتشار: 9 اسفند 1394 - 07:00
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار خوزستان در بیانیه مشترکی از مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تقدیر کردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از استانداری خوزستان، در بیانیه ای که از سوی آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری و عبدالحسن مقتدایی منتشر شد، آمده است: ملت سرافراز ایران اسلامی روز گذشته قدرتمندانه و با افتخار گام بلند دیگری به سوی مردم سالاری دینی و حاکمیت بر سرنوشت سیاسی و اجتماعی خود برداشت و با حضور پرشور و غرورآفرین در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری حماسه ای دیگر آفرید.

در این بیانیه تاکید شده است: حضور یکپارچه مردم شریف خوزستان از همه اقشار، طوایف و اقوام در انتخابات روز گذشته بیانگر شعور سیاسی و تعهد انقلابی و موجب سربلندی و عزت مسئولان این استان مهم و استراتژیک است. بدون شک با این انگیزه و شور و شعور مشکلات پیش روی ملت یکی پس از دیگری حل و قله رفیع افتخار فتح خواهد شد. ما خدمتگزاران شما بر خود لازم می دانیم از این حسن مسئولیت و تعهد خیره کننده که جهانیان را به تعجب وا داشته است، تشکر نماییم.

در بخش دیگری از نماینده ولی فقیه در استان و استاندار خوزستان آمده است: نامزدهای محترم نمایندگی افراد منتخب و غیرمنتخب و هواداران آنان بدانند که دوران کوتاه رقابت سپری شده و روزگار بلند رفاقت جای آن را گرفته است. نمایندگان منتخب، نماینده همه مردم اند و در قبال کل مردم استان و همه مردم حوزه انتخابیه خود متعهد و مسئولند و مردم نیز باید آنان را نماینده خود بدانند. از همه نامزدها و هواداران محترم آنان که صبورانه و با نجابت هر چه تمامتر به قوانین گردن نهادند و به مسئولین کمک کردند تا انتخاباتی سالم و بدون خدشه و خلل برگزار گردد سپاسگزاریم.

در ادامه بیانیه عنوان شده است: از همه برادران و خواهران عضو هیئت های نظارت و اجرایی و بازرسی و دستگاه های مختلف اجرایی استان و کارکنان زحمتکش صدا و سیمای مرکز استان، خبرگزاری ها و اصحاب رسانه و مطبوعات و همچنین نیروی غیور و پرتلاش انتظامی و نظامی که در این مدت چند ماه گذشته خصوصا هفته های اخیر خستگی ها را به جان خریدند و با تلاش و پشتکار زایدالوصفی به انجام این فرآیند عظیم ملی همت گماردند و از آراء مردم همچون امانتی مقدس پاسداری کردند صمیمانه تقدیر و تشکر به عمل می آید.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید