بد اخلاقی انتخاباتی در آبادان نداشتیم | اتاق خبر
کد خبر: 321998
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1394 - 05:55
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان:
فرمانده انتظامی آبادان گفت: در روز انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری خوشبختانه هیچ مورد از بداخلاقی انتخاباتی در این شهرستان نداشتیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، سرهنگ کهیایی پیش از ظهر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به برنامه ریزیها و تمهیدات اندیشیده شده قبلی امنیت انتخابات در پیش، حین و پس از برگزاری انتخابات به بهترین شکل و سطح ممکن فراهم بود.

وی با اشاره به هدف گذاری و برنامه ریزی در مباحث پیرامونی انتخابات از جمله مناطق حساس و طبقه بندی شده اظهار کرد: برخورد پلیس با مردم و به عکس در نوع خود بی نظیر بود. مشارکت و همراهی مناسب، به جا و به موقع شهروندان با پلیس در پایداری امنیت انتخابات کمک شایانی کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با اشاره به تلاش نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت انتخاباتی در تمامی مراحل تصریح کرد: با تمامی توان خود ضمن پوشش مناسب برنامه ها و مراحل مختلف انتخابات بر اساس وظایف تعریف شده قانونی، انتخاباتی آرام، با نشاط و امنی را در شهرستان آبادان پشت سر نهادیم.

کهیایی گفت: خوشبختانه آگاه سازی مردم از روند انتخابات از طریق رسانه ها سبب بالا رفتن مشارکت آنان در برگزاری انتخاباتی سالم، آگاهانه و خوب شد.

وی از همراهی، همکاری و تلاش نیروهای سپاه و دریابانی با پلیس در تامین امنیت صندوقها در شعب اخذ رای قدردانی کرد و افزود: از مردم آبادان نیز که با حضور پر شور و آگاهانه خود در پای صندوقهای رای حماسه ای دیگر از صلابت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و پایبندیشان به نظام و مقام معظم رهبری را به جهانیان نشان دادند، قدردانی می کنم.

کهیایی در خصوص بروز احتمالی درگیری در روز انتخابات اظهار کرد: با توجه به فرهنگ خوب مردم آبادان و مدنیت خوبی که این شهر دارد و بایستی قدر دان آن باشیم، خوشبختانه هیچ موردی از درگیری و یا بد اخلاقی انتخاباتی در این روز خاص نداشتیم.

وی تصریح کرد: درک بالای مردم آبادان از انتخابات به حدی است که حتی کاندیداها در پایان اعلام نتایج به یکدیگر تبریک گفتند چرا که هیچگاه خود را رقیب یکدیگر نمی دانستند و بار مسئولیت را به دیگری سپردند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان آبادان، تخلفات منجر به دستگیری فرد و یا افراد در روز انتخابات نبوده و شکایات واصله مردمی مربوط به تخلفات انتخاباتی در کمیسیون رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در دادگستری مطرح و در آنجا رسیدگی شده است.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید