دیدار شهرداری بجنورد با شهرداری اراک | اتاق خبر
کد خبر: 322032
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1394 - 08:52
دبیر هیئت والیبال خراسان شمالی:
در ادامه لیگ دسته یک والیبال کشور تیم شهرداری بجنورد نتوانست از امتیاز میزبانی دیدار برگشت مقابل شهرداری اراک استفاده کند و مقابل این تیم شکست خورد.

اتاق خبر- در ادامه لیگ دسته یک والیبال کشور تیم شهرداری بجنورد نتوانست از امتیاز میزبانی دیدار برگشت مقابل شهرداری اراک استفاده کند و مقابل این تیم شکست خورد.

هادی مرتضوی گفت: تیم شهرداری اراک پس از برد سه بر دو در اراک توانست این نتیجه را در بجنورد تکرار و از سد تیم شهرداری بجنورد بگذرد.

وی اظهار کرد: باخت شهرداری بجنورد مقابل حریف هم نام اراکی خود مانند بازی رفت تکرار شد و تیم شهرداری اراک درست اول با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ و ست دوم ۲۵ بر ۱۵ پیروز میدان شد ولی شهرداری بجنورد درست‌های سوم و چهارم با نتایج قابل قبول ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۶ این تیم را غافلگیر کرد و این دیدار بهست پنجم کشید.

مرتضوی افزود: درست پنجم به رغم بازی خوب تیم شهرداری بجنورد این تیم هم نام اراکی بود که توانست نتیجه را ۱۵ بر ۱۱ به سود خود رقم بزند.

وی تصریح کرد: با این باخت تیم شهرداری بجنورد باید در دیدار رده بندی مقابل کاله جوان مازندران حضور پیدا کند و جزو چهار تیم برتر لیگ دسته یک کشور به لیگ برتر صعود کند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید