فضای انتخابات به فضای وحدت و همدلی تبدیل شود | اتاق خبر
کد خبر: 322370
تاریخ انتشار: 11 اسفند 1394 - 10:36
آیت‌الله حسینی بوشهری:
مدیر حوزه‌های علمیه کشور و نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان گفت: فضای انتخاباتی به فضای وحدت و همدلی تبدیل شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری در پیامی به مناسبت حضور مردم در انتخابات گفت: حضور حماسی شما در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، برگ زرین دیگری بر کارنامه پر افتخار شما افزود.

وی ادامه داد: هفتم اسفندماه سال ۱۳۹۴ برای همیشه به عنوان روزی به یاد ماندنی در حرکت سیاسی اجتماعی شما و لبیک به دعوت رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه­‌ای مد ظله العالی، در تاریخ استان به ثبت رسید.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور اضافه کرد: رای اعتماد مجدد شما به اینجانب به عنوان نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری را، نشان از محبت و لطف و بزرگواری شما عزیزان نسبت به خود می­‌دانم و امیدوارم بتوانم در انجام این مسئولیت بزرگ و سترگ، امانت دار خوبی باشم و آنچه را که در توان دارم در راستای اعتلای استان و کشور صرف کنم.

وی گفت: در اینجا لازم می‌دانم از همه کسانی که در ایجاد این حضور باشکوه نقش داشته‌اند به خصوص رهبری معظم انقلاب و مراجع بزرگوار تقلید، علما و فرهیختگان و فرزانگان و کسانی که با صدور اطلاعیه و مصاحبه مشوق مردم بوده‌اند، تقدیر و تشکر کنم.

آیت‌الله حسینی بوشهری افزود: همچنین از هیئت های اجرائی و نظارت و شورای محترم نگهبان و مسئولین استان و فرمانداران و بخشداران و همه عوامل اجرائی و ستادهای انتخاباتی و نیروهای مخلص انقلاب که سهم وافری در رابطه با این حضور داشته‌­اند، قدردانی کرده و امیدوارم فضای انتخابات به فضای همدلی بیانجامد و همگان در راستای رشد علمی و فکری و فرهنگی و اقتصادی استان گام برداریم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید