واکنش استاندار به قاچاق میوه و خرید و فروش رای در تهران | اتاق خبر
کد خبر: 322417
تاریخ انتشار: 11 اسفند 1394 - 07:07
مهر نوشت: استاندار تهران گفت: با توجه به کشفیات میوه‌های قاچاق باید گفت که این کار را حرفه‌ای‌ها انجام داده‌اند.

اتاق خبر - سیدحسین هاشمی در حاشیه نهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی استان تهران درباره گشت شبانه میدان تره‌بار و کشف چندین تن میوه قاچاق اظهار داشت: با توجه به تولید میوه‌های مرغوب در کشور تعجب می‌کنم چرا میوه قاچاق و لوکس وارد می‌شود؟ و باید از ورود آن جلوگیری کرد. قطعا این افراد کانال‌های خاصی دارند و حرفه‌ای هستند که در این مورد باید جلوی مرزها را گرفت.

وی افزود: میوه، گوشت و مرغ شب عید ذخیره‌سازی شده و مردم نگران نباشند. استاندار تهراندر پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر در مورد هیات‌های خارجی و حضور آنها در استانداری برای سرمایه‌گذاری در پایتخت توضیح داد: تعاملات ما با کشورهای خارجی به صورت سرمایه‌گذاری مشترک است و درخواست‌های مورد نیاز خود را به این هیات‌ها گفته‌ایم، اما مهم‌ترین محور سرمایه‌گذاری در تهران، صنایع ‌های‌تک و نوسازی صنایع است که اتاق بازرگانی هم همکاری خوبی در این خصوص با ما دارد.

وی در مورد جزئیات جلسه امروز هم افزود: ۱۰۵ طرح و پروژه برای واگذاری معرفی شده و مصوب شد تا مدیران پایتخت تحت یک دوره آموزشی از نحوه واگذاری‌های پروژه‌ها به بخش خصوصی آشنا شوند و ماهی یکبار گزارش واگذاری‌ها را به استانداری ارائه کند.

هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه رئیس دادگستری استان تهران از خرید و فروش رأی در برخی شعب پایتخت خبر داده است، اظهار کرد: موضوع خاصی نبوده و تخلفات بسیار کوچک بود، اما مهم‌تر از آن این است که این انتخابات به نحو احسن و سالم برگزار شد و هیات‌های نظارت، انتخابات خبرگان و مجلس تهران را تایید کردند.

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید