۲۳۰۰ واحد صنفی غیرمجاز در زنجان فعال است | اتاق خبر
کد خبر: 322425
تاریخ انتشار: 11 اسفند 1394 - 07:45
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، از فعالیت دو هزار و ۳۰۰ واحد صنفی غیرمجاز در استان زنجان خبر داد.

اتاق خبر-  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، از فعالیت دو هزار و ۳۰۰ واحد صنفی غیرمجاز در استان زنجان خبر داد.

ناصر فغفوری شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران، از فعالیت ۲۳۰۰ واحد صنفی بدون مجوز در استان زنجان خبر داد و افزود: باید این تعداد واحدهای صنفی بدون مجوز تا پایان امسال به دوهزار واحد کاهش یابد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تاکید کرد: خوشبختانه موضوع رسیدگی به وضعیت واحدهای صنفی فاقد مجوز در دستور کار استان زنجان قرار دارد و تلاش‌ها برای ساماندهی سریع پرونده این واحدها و جلوگیری از فعالیت آن‌ها مورد توجه است.

 فغفوری بر نظارت جدی بر واحدهای صنفی در استان زنجان خبر داد و  تصریح کرد: در حال حاضر ۳۵ هزار واحد صنفی مختلف در استان زنجان فعالیت می‌کنند و اقدامات لازم برای تعیین تکلیف واحدهای صنفی غیرمجاز انجام شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان یاد آورشد: سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف در راستای فعالیت درست واحدهای صنفی در استان زنجان بر سامان دهی واحدهای صنفی بسیار مصمم است.

فغفوری گفت: این سازمان ساماندهی واحدهای بدون مجوز را در اولویت کاری خود قرار داده است.

وی تاکید کرد: سازمان صنعت و معدن با واحدهایی که برای صدور پروانه کسب اقدام نکنند برخورد جدی خواهد داشت و ما با کسی شوخی نداریم.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید