برنده حقیقی انتخابات مردم شریف و مومن استان کرمانشاه هستند | اتاق خبر
کد خبر: 322437
تاریخ انتشار: 11 اسفند 1394 - 08:36
بیانیه شورای ائتلاف اصولگرایان کرمانشاه:
شورای ائتلاف اصولگرایان استان کرمانشاه به مناسبت برگزاری انتخابات 7 اسفند بیانیه صادر کرد.

اتاق خبر- شورای ائتلاف اصولگرایان استان کرمانشاه به مناسبت برگزاری انتخابات 7 اسفند بیانیه صادر کرد.

در بیانیه شورای ائتلاف اصولگرایان استان کرمانشاه که به مناسبت انتخابات 7 اسفند صادر شده خطاب به مردم استان کرمانشاه آمده است: انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و پنجمين دوره خبرگان رهبري با توجهات الهي و حضور سرشار از شور و شعور مردم شريف اين ديار رقم خورد و برگ زريني بر افتخارات مردم سرافراز و ولايتمدار اين ديار افزود.

در ادامه این بیانیه آمده است: مردم غيرتمند اين استان با لبيک آگاهانه به آرمان هاي امام راحل(ره) و رهنمودهاي مقام معظم رهبري با حضور يکپارچه و مثال زدني نمادي از مردم سالاري ديني را در معرض ديد جهانيان قرار دادند. ائتلاف بزرگ اصولگرايان استان کرمانشاه با کسب توفيق اعتماد عمومي و اقبال مردم شريف که نشان از حسن ظن والاي آنان به فرزندانشان در اين ائتلاف بزرگ است، خاضعانه سپاسگزاري مي نماید؛ گرچه این ائتلاف اعتقاد دارد برنده حقيقي اين همايش بزرگ، مردم سرفراز، صبور، شريف و مومن استان هستند.

در بخش دیگری از این بیانیه تاکید شده است: اين شورا از نامزدهايي که با سلائق مختلف سياسي و تحت بيرق ولايت و امامت به شور آفريني هر چه تمام تر در اين حماسه ماندگار پا به ميدان انتخابات گذاشتند صميمانه قدرداني نموده و آن ها را به همدلي و همگرايي در آينده استان فرا مي خواند.

ابن بیانیه همچنین تاکید کرده است: بديهي است امروز، منتخبين نماينده همه مردم استان بوده وقطعاً رهنمودهاي مقام معظم رهبري را سرلوحه امور خود قرار خواهند داد. در اين برهه حساس همه نيروهاي مومن و معتقد بايد فارغ از گرايش سياسي به توسعه پايدار استان و کمک به حل مشکلات مردم بينديشند و عرصه هاي رقابتي انتخابات به عرصه تعامل وهمکاري براي حل معضلات  مبدل گردد. در پايان از همه دست اندرکاران امر انتخابات و رسانه ملي به خاطر تلاش براي پرشور نمودن فضاي انتخاباتي قدرداني مي نماييم.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید