۲۶ هزار گلستانی در اجرای انتخابات ۹۴ مشارکت داشتند | اتاق خبر
کد خبر: 322443
تاریخ انتشار: 11 اسفند 1394 - 14:53
معاون استاندار گلستان:
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان از مشارکت ۲۶ هزار گلستانی در انتخابات اخیر دومجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، محمود ربیعی شامگاه دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان با اشاره به برگزاری انتخابات اخیر بیان کرد: انتخابات منافع ملی و مردمی را در پی دارد و مردم می‌دانند اگر خوب و فعالانه در انتخابات شرکت کنند منافع ملی داخلی و خارجی کشور تأمین می‌شود.

وی با بیان اینکه جنس انتخابات ۷ اسفند با دیگر انتخابات متفاوت بود، اظهار کرد: انتخابات مظهر جمهوریت نظام است و به هراندازه که حضور مردم پررنگ تر باشد سود بیشتری نصیب ملت می شود.

lعاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان خاطرنشان کرد: در بخش تجهیزات طراحی سایت انتخابات، توسعه شاهراه پشتیبانی انجام‌شده است.

وی افزود: مبلغ ۵۳ میلیون ریال برای بیمه بی‌نام عوامل اجرایی سر صندوق‌های رأی و خبرنگاران در نظر گرفته شد و افزایش پهنای باند اینترنتی نیز ۳۶۷ میلیون ریال هزینه داشته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان گلستان تصریح کرد: در انتخابات امسال بخشی از کار مانند تغذیه، پشتیبانی و لجستیک در قالب کمیته پشتیبانی شکل گرفت و کار حمایتی انتخابات را انجام داد.

ربیعی گفت: کمیته پشتیبانی امکانات مختلف را ساماندهی کرده و ۴ کارگروه مالی، پذیرایی، نقلیه، تجهیزات و تأسیسات را تشکیل داد.

به گفته وی، در یک هزار و ۳۳۳ صندوق اخذ رأی ۲ هزار و ۹۹۹ خودرو به‌کارگیری شد و در هر صندوق نیز ۱۵ مأمور در قالب اعضای صندوق حضور داشتند که درمجموع ۲۶ هزار نفر در این روز به‌کارگیری شدند.

ربیعی اظهار کرد: بیشترین خودرو در گرگان استفاده شد که ۹۲ خودرو را به خود اختصاص داد و پذیرایی نیز در ۲ بخش ستاد و صندوق‌ها انجام شد و در فرمانداری‌ها به ازای هر صندوق ۲۳۰ هزار تومان در نظر گرفته شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید