معیار در تولید خودرو باید رضایت مردم باشد | اتاق خبر
کد خبر: 322646
تاریخ انتشار: 11 اسفند 1394 - 16:05
روحانی در حاشیه رونمایی از دستاوردهای جدید خودروسازی کشور:
رئیس‌ جمهور صنعت خودروسازی را یکی از مسیرهای تقویت روند توسعه و اشتغال کشور دانست و گفت: معیار ما در تولید خودرو رضایت مردم است و باید با ارتقای هر چه بیشتر کیفیت خودروها، رضایت مردم مورد توجه جدی خودروسازان قرار گیرد.

اتاق خبر: حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در حاشیه رونمایی دستاوردهای جدید صنعت خودروسازی کشور با اشاره به ویژگی‌های دستاوردهای رونمایی شده، اظهار داشت: در تولید خودرو اگر به کیفیت و رقابتی‌بودن محصولات داخلی با مجهز شدن به ویژگی‌هایی نظیر مصرف کم و مسائل زیست‌محیطی توجه شود، ورود ما را به بازارهای جهانی محقق خواهد کرد.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ رئیس‌ جمهور خاطرنشان کرد: خودروسازی کشور یکی از مهم‌ترین راه‌های مشارکت با شرکت‌های بنام و مطرح خارجی برای تولید و صادرات خودرو است و این موضوعی است که مورد توجه مسئولین می‌باشد.

روحانی با بیان اینکه به آینده صنعت کشور بسیار امیدوار هستم، تصریح کرد: باید به‌دنبال تولید خودرو در مقیاس جهانی باشیم و با توجه به اینکه صنعت خودرو از صنایع پیش‌رو محسوب می‌شود و بسیاری از صنایع وابسته به آن است، لذا می‌تواند در افزایش اشتغال و توسعه کشور نقش بسزایی داشته باشد.

رئیس‌ جمهور تأکید کرد: باید در تولید خودرو رضایت مردم مورد توجه جدی باشد و بی‌تردید مردم بزرگ ایران هر جایی که با کار خوبی مواجه شوند از آن استقبال و حمایت می‌کنند.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید