بسیاری از وعده‌های داده شده به مردم ورامین بر زمین مانده است | اتاق خبر
کد خبر: 322737
تاریخ انتشار: 12 اسفند 1394 - 10:59
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران گفت: بسیاری از مصوبات دولت ها درباره منطقه ورامین زمین مانده که هیچ ارتباطی با تحریم ندارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، حجت الاسلام سید محسن محمودی شامگاه سه شنبه در مراسم شکرگذاری حماسه هفتم اسفندماه در مسجد صاحب الزمان(عج) ورامین با اشاره به حضور مردم ایران اسلامی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: حضور باشکوه مردم در انتخابات، سرمایه عظیمی برای نظام اسلامی است که باید قدر آن را دانست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران افزود: مردم پس از راهپیمایی ۲۲ بهمن، در هفتم اسفندماه بار دیگر به رهبر انقلاب لبیک گفتند و با حضور پرشور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی حماسه آفریدند.

وی ادامه داد: باید از حضور پرشور مردم ولایتمدار، مومن و انقلابی ورامین در انتخابات هفتم اسفندماه و اعتماد مجدد به جریان اصولگرایی با بیش از ۲۰۰ هزار رأی،تقدیر کرد.

محمودی با اشاره به استقبال مردم از آیت الله جنتی اضافه کرد: استقبال مردم از عمار انقلاب، آیت الله جنتی و رأی ارزشمند به ایشان در تاریخ ورامین ماندگار شد.

امام جمعه موقت ورامین عنوان کرد: ورامین در انتخابات مجلس خبرگان رهبری به عمار انقلاب رأی اول داد و باید مراتب سپاس دلسوزان انقلاب در نقاط مختلف کشور را به شما اعلام کنم.

وی بیان داشت: باید از همه نامزدهای انتخابات که در عرصه حضور پیدا کردند و تنور انتخابات را گرم کردند، تشکر و قدردانی کرد و امروز دیگر باید با فضای همدلی و همفکری و تعامل، برای خدمت به مردم تلاش کرد.

محمودی تأکید کرد: قطعا باید از فرصت ارزشمند استفاده کرد و نماینده مردم این منطقه باید از همه توان خود برای خدمت به مردم و حل مشکلات بهره گیرد.

وی متذکر شد: یکی از عناصر اصلاح طلب به مردم شهرستان ها به خاطر انتخاب نماینده اصولگرا توهین کرد، البته این تعابیر تازگی ندارند و  شاه نیز روحانیون و متدینین را مرتجع معرفی کرد و می گفت می خواهد دروازه تمدن را به روی ایران باز کند.

محمودی یادآور شد: امروز نیز عقب مانده های فکری و انقلابی، مردم را به خاطر انتخاب نماینده اصولگرا،عقب مانده سیاسی می دانند که البته مردم نشان دادند که بر اصول و ارزش ها باقی مانده اند و هر کس از اصول عقب نشینی کند با مشت ملت مواجه خواهد شد.

وی با انتقاد از محقق نشدن وعده های داده شده به مردم ورامین گفت: بسیاری از مصوبات دولت ها درباره منطقه ورامین زمین مانده که هیچ ارتباطی با تحریم ندارد.

محمودی گفت: استان شدن و منطقه ویژه اقتصادی ورامین و بسیاری از وعده های داده شده حق مردم این خطه است و بیش از دو سال از دولت یازدهم گذشته و اتفاقی در این دیار نیفتاده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید