مه غلیظ بر محورهای مواصلاتی زنجان حاکم است | اتاق خبر
کد خبر: 322740
تاریخ انتشار: 12 اسفند 1394 - 03:53
مسئول مرکز مدیریت راههای استان زنجان:
مسئول مرکز مدیریت راههای استان زنجان گفت: با توجه با بارش برف و باران طی دو روز گذشته، مه غلیظ بر محورهای مواصلاتی زنجان حاکم است.

اتاق خبر- مسئول مرکز مدیریت راههای استان زنجان گفت: با توجه با بارش برف و باران طی دو روز گذشته، مه غلیظ بر محورهای مواصلاتی زنجان حاکم است.

مسعود خوشکام در گفتگو با افزود: با توجه به بارش برف و باران که در دو روز گذشته بر استان حاکم بود، مه غلیظ جاده‌های زنجان را احاطه کرده است. 

وی اظهار کرد: تردد در گردنه‌ها کوهستانی استان با توجه به مه غلیظ بسیار سخت است که رانندگان حتماً آستانه دید خود را بالا ببرند. 

خوشکام تأکید کرد: تاکنون خوشبختانه با توجه به مه آلوده بودن جاده‌ها مشکل خاصی به وجود نیامده است.

وی افزود: به علت عدم دید کافی بهتر است رانندگان برای حفظ جان خود و دیگران با سرعت مطمئنه حرکت کنند و به خاطر لغزندگی سطح جاده‌ها به نکات ایمنی و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توجه جدی‌تری بکنند.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان تصریح کرد: رانندگان با توجه به‌قرار گرفتن در روزهای بارش به تجهیزات ایمنی مجهز باشند چراکه با امکانات و تجهیزات ایمن سفر کردن سلامتی خود و دیگران را تضمین می‌کنند.

خوشکام افزود: رانندگان می‌توانند با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱ از وضعیت راه‌های استان زنجان باخبر شوند و همچنین مسافران می‌توانند از طریق تلفن گویای ۱۴۱ از وضعیت جاده‌های استان مطلع شوند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید