در شان من نیست جواب بازیکنان را بدهم | اتاق خبر
کد خبر: 322945
تاریخ انتشار: 12 اسفند 1394 - 23:59
قنبرزاده:
مدیرعامل نفت‌تهران حاضر نیست پاسخ روشنی به انتقادهای بازیکنان و کادرفنی این تیم در مورد مسائل مالی این باشگاه بدهد.

مدیرعامل نفت‌تهران حاضر نیست پاسخ روشنی به انتقادهای بازیکنان و کادرفنی این تیم در مورد مسائل مالی این باشگاه بدهد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از "ورزش سه"، فوت اکبر دارستانی زمینه را برای بازیکنان و کادرفنی نفت‌تهران فراهم کرده که این موضوع را به مشکلات مالی ربط بدهند. در طول 2 روز گذشته تقریبا تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی نفت‌تهران در مصاحبه‌هایشان فوت ناگهانی بدنساز این تیم را به مشکلات مالی ربط داده‌اند.

منصور قنبرزاده که از فوت ناگهانی مربی بدنساز تیمش هنوز هم در شوک به سر می‌برد حاضر نیست در مورد این مساله صحبت خاصی کند: از من در مورد فوتبال سوال نکنید چراکه واقعا در شرایطی نیستم که بخواهم جواب این انتقادها را بدهم. فقط امیدوارم خداوند به خانواده آقای دارستانی صبر بدهد و آنها بتوانند این مصیبت بزرگ را تحمل کنند.

او ادامه داد: شأن من و البته خانواده آقای دارستانی طوری نیست که بخواهم جواب انتقاد بازیکنان و کادرفنی‌مان را بدهم. ترجیح می‌دهم سکوت کنم و تلاش کنم که مراسمی در شأن ایشان برگزار کنم. فراموش نکنیم آقای دارستانی 2 ساعت که زیرخاک رفته و بهتر است در این شرایط شأن ایشان را نگه داریم.

مدیرعامل نفت‌تهران در پایان در مورد انتقاد تند علیرضا منصوریان هم می‌گوید: فراموش نکنید که مالک حقوقی باشگاه نفت کس دیگری است و اینکه ایشان چه تصمیمی برای ادامه کار باشگاه می‌گیرند، به خودشان ارتباط دارد. من طبق بوروکراسی اداری تنها یک نفر هستم و خدا می‌داند که یک نفره کاری از دستم برنمی‌آید. همه تلاشم را برای سرپا نگه داشتن باشگاه نفت‌تهران انجام داده‌ام و لزومی نمی‌بینم آن را رسانه‌ای کنم. خدا می‌داند که هر کاری که در توانم بوده برای کمک به نفت انجام داده‌ام و بیشتر از این هم کاری از دست ساخته نیست.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید