رقابت انتخاباتی به پایان رسیده است | اتاق خبر
کد خبر: 322956
تاریخ انتشار: 13 اسفند 1394 - 09:39
رییس ستاد انتخابات شهرستان قرچک:
معاون فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان قرچک گفت: امروز دیگر رقابت های انتخاباتی به پایان رسیده و باید همه تلاش ها معطوف به خدمت رسانی به مردم شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، علیرضا جعفری ظهر چهارشنبه در جمع اعضای ستاد انتخابات شهرستان قرچک با تقدیر از تلاش های صورت گرفته برای برگزاری باشکوه انتخابات در حوزه قرچک اظهار داشت: مردم شهرستان قرچک با حضور پرشور خود در انتخابات نشان دادند که در صحنه حضور دارند.

معاون فرماندار قرچک افزود: مشارکت ۷۰ درصدی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری نشان دهنده عمق ارادت مردم به مبانی و ارزش های انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: امروز رقابت های انتخاباتی به پایان رسیده است و ضمن تقدیر و تشکر از تمامی نامزدهایی که در عرصه حضور پیدا کردند، باید تعامل و همکاری جایگزین رقابت ها شود.

جعفری اضافه کرد: امروز باید همه مسئولان از توان و ظرفیت خود برای خدمت رسانی به مردم در حوزه های مختلف استفاده و رشد و آبادانی هر چه بیشتر قرچک را رقم بزنند.

وی بیان داشت: باید از همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات که سهم مهمی را در حماسه هفتم اسفندماه ایفا کردند، تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید