دولت به مجلس دهم سیلی نزند | اتاق خبر
کد خبر: 323208
تاریخ انتشار: 14 اسفند 1394 - 12:11
غضنفرآبادی:
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید بر اینکه دولت باید مراقب باشد تا به مجلس دهم سیلی نزند، گفت: مرم این بهانه را که مجلس نمی‌گذارد کار کنیم، نمی‌پذیرند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم با اشاره به برگزاری انتخابات هفتم اسفندماه و با بیان اینکه معتقدم اکثریت مجلس آینده اصولگرا هستند، اظهار داشت: اگر اکثریت مجلس به دست اصلاح‌طلبان می‌افتاد، به ضرر آقای روحانی می‌شد.

وی در توضیح این مسئله گفت: دلیل این موضوع این است که این جریان کاری انجام نداده‌اند و الان هم نمی‌توانند کاری بکنند، چرا که همه مشکلات را به سیاست خارجی گره می‌زنند و می‌بینیم که در این مدتی هم که دولت مسئولیت را برعهده گرفته، سفره مردم کوچکتر شده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه راهیابی اکثریت اصولگرایان و یا مستقل‌ها به مجلس آینده به معنی شکست زودهنگام جریان دولت است، عنوان کرد: اگر جریان دولت و حامی دولت واقعا نتوانند خواسته‌های مردم را تامین کنند، حتما در یک سال‌ونیم آینده دولت آقای روحانی از گردونه سیاست در کشور خارج می‌شود.

غضنفرآبادی با اشاره به پیام اخیر رهبر معظم انقلاب برای تشکر از مردم به دلیل حضور در انتخابات، تاکید کرد: مجلس آینده در مسیری که رهبری بر آن تاکید دارند حرکت کند و البته انتظار هم همین است، ولی ما نگران این هستیم که دولت همکاری‌ها و ناتوانی خودش را باز هم به پای مجلس آینده بگذارد.

وی با بیان اینکه رگه‌هایی از باز شدن پای استکبار به کشور دیده می‌شود، تصریح کرد: مجلس باید در مسیری حرکت کند که سد راه استکبار شود و باید مسیری را که دیگران باز می‌کنند و در واقع راه سلطه‌پذیری است، بسته شود.

نماینده مردم بم در مجلس با تاکید بر لزوم پیگیری مقتدرانه موضوع اقتصاد مقاومتی توسط مجلس آینده گفت: همیشه دولت برای پیگیری این مسائل بهانه دارد، اما حُسن بچه‌های اصولگرا این است که دلشان برای انقلاب و کشور می‌سوزد، به همین دلیل سیلی‌هایی که از دولت خورده‌اند تحمل می‌کنند تا مشکلات کشور حل شود.

غضنفرآبادی تاکید کرد: بعد از این هم طوری نباشد که دولت بخواهد به مجلس آینده سیلی بزند، چرا که مردم، مجلس را در زمانی انتخاب کرده‌اند که عملکرد این دولت را دیده‌اند، بنابراین اگر باز هم بهانه‌جویی کنند که مجلس نمی‌گذارد کار کنیم، این برای مردم پذیرفتنی نیست.

وی، کاهش هزینه‌های دولت را فوری‌ترین اقدام لازم برای مجلس دهم خواند و افزود: مردم به دلیل تورم و رکود در فشار هستند و پیگیری این مسائل باید جدی گرفته شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح کرد: مجلس و دولت باید برای فعال‌سازی بنگاه‌های کوچک تولیدی و توسعه صادرات غیرنفتی و کنترل واردات فکر اساسی کنند؛ چون این نگرانی وجود دارد که به دلیل قرار داشتن در آستانه پایان دولت آقای روحانی، برای رای آوردن به کارهای مقطعی و چند روزه و نه زیربنایی روی بیاورند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید