نابسامانی های محيطی در انتخابات امسال به حداقل رسید | اتاق خبر
کد خبر: 323349
تاریخ انتشار: 14 اسفند 1394 - 08:14
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان در مدیریت تبلیغات انتخاباتی كه با هماهنگی فرماندار زنجان صورت گرفت نابسامانی های محیطی را به حداقل رساند.

اتاق خبر- رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان در مدیریت تبلیغات انتخاباتی كه با هماهنگی فرماندار زنجان صورت گرفت نابسامانی های محیطی را به حداقل رساند.

سعید امیدی با اشاره به مشاركت ۶۷ درصدی شهروندان در اتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری افزود: این حضور گسترده ، بالاتر از میانگین كشوری بوده و برگ زرین دیگری بر افتخارات استان زنجان اضافه كرد.

وی اظهار داشت: در این مدت ۴۰۰ عدد تابلو فلزی دو طرفه ، ۲ هزار عدد تابلو كارتن پلاست و چندین كیلومتر پرده جهت تبلیغات كاندیداها در سطح شهر نصب گردید.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در خصوص مكان یابی و جانمایی فضاهای تبلیغاتی گفت: توزیع این تابلوها در مناطق سه گانه بصورت كارشناسی بوده و به شیوه ای اجرا گردید كه اثرگذاری مناسب را داشته باشد.

امیدی افزود: پس از اتمام انتخابات ، تبلیغات محیطی به سرعت جمع آوری گردیده تا در آستانه سال جدید و بهار طبیعت ، زمینه برای زیباسازی مطلوب شهر فراهم گردد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان در مدیریت تبلیغات انتخاباتی كه با هماهنگی فرماندار زنجان صورت گرفت ، نابسامانی های محیطی را به حداقل رسانده و رضایت مندی و تقدیر شهروندان را به دنبال داشته است.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید