مختار آدم خوبی نبود،سریال مختارنامه هم خوب نبود | اتاق خبر
کد خبر: 323526
تاریخ انتشار: 15 اسفند 1394 - 19:05
داریوش ارجمند:
رسالت نوشت:داریوش ارجمند در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گلستان خطاب به آیت الله نورمفیدی اظهار کرد: اصلاً دوست نداشتم در سریال مختارنامه بازی کنم. با دلیل و منطق به شما می گویم که سریال مختارنامه ایراد بسیار زیادی داشت و ساخت چنین سریالی بصرفه نبود

اتاق خبر -  وي با انتقاد از ساخت اين سريال گفت: من رفتار مختار را رفتاري شيعي نمي دانم زيرا وي که خود را مدعي رهروي از امام علي (ع) مي دانست نمي بايست قاتلان امام حسين (ع) و يارانش را به آن شکل مجازات مي کرد زيرا شما مي دانيد که رفتار امام علي (ع) با ضاربش چقدر منصفانه بود.

 وي خاطرنشان کرد: مختار بايد مسببان واقعه عاشورا را محاکمه مي کرد تا عاملان اصلي مشخص شوند اما وي بدون آنکه با امام زمان خود مشورت کند تصميم به مجازات و اعدام قاتلان امام حسين و يارانش گرفت.
 اين هنرمند مطرح سينما و تلويزيون در ادامه انتقادات خود بيان کرد: مختار براي نظام و کشور ما به اين اندازه ارزشمند نبود که براي ساخت سريالش 12 سال وقت گذاشته و 66 ميليارد تومان هزينه صرف شود و در آخر سريال نيز به دروغ نحوه کشته شدن مختار را گونه ديگر نشان دادند.

94110

نظرات
| |
2016-03-05 21:18:30
طبق اسناد تاریخی خود مختار داعیه ی خلافت را داشت.
حمید رضا
| |
2016-03-05 22:49:32
مختار شخصی بود که تمامی امامان به او رحمت فرستاده اند شما چگونه او را فرد خوبی نمیدانید هر کس میتواند در شغل خود تلاش کند و سر آمد باشد مسائل دینی اساتید مربوط به خود را دارد لطفاً قبل از اظهار نظر اول روایات و احادیث را مطالعه بفرمایید
ADS
ADS
پربازدید