آینده ایران در صنعت خودرو درخشان است | اتاق خبر
کد خبر: 323594
تاریخ انتشار: 16 اسفند 1394 - 00:20
ایران دارای امکانات قوی خودروسازی است و زیرساخت های لازم را برای تولید خودرو دارد به همین سبب من فکر می کنم آینده صنعت خودرو در ایران درخشان باشد.

اتاق خبر: رئیس جامعه ایرانی-اتریشی با اشاره به تقسیم بندی کشورهای جهان به کلاس های مختلف گفت: امروزه کشورهای جهان از نظر اقتصادی و توسعه به کلاس‌های مختلفی تقسیم می شود و گروههای G7 ، G20 و گروه  بریکس برخی از این تقسیم بندی های هستند.

بنا بر این گزارش به نقل از ایلنا؛ وارنر فاسلبند افزود: پس از این گروه‌ها یک گروه دیگر به نام نکست 11 وجود دارد که اقتصادهای بزرگ و در حال توسعه مانند ایران ، ترکیه ، مکزیک و فیلیپن را شامل می شود. نکته مهم این است که این تقسیم بندی توسط سیاست مداران انجام نشده بلکه توسط اقتصاددانان مستقل تنظیم شده و این نشان می دهد ایران در حال توسعه و جهش خوبی در منطقه است.

از سوی دیگر ایران می تواند بازار خوبی برای صنایع خودروسازی جهان باشد زیرا مردم ایران عاشق خودرو هستند و طی این مدتی که من در ایران زندگی می کردم از رانندگی‌ آنها لذت می بردم.

از سوی دیگر  ایران دارای امکانات قوی خودروسازی است و زیرساخت های لازم را برای تولید خودرو دارد به همین سبب من فکر می کنم آینده صنعت خودرو در ایران درخشان باشد.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید