پارچه فروشان از نمایشگاه بهاره استقبال نکردند | اتاق خبر
کد خبر: 323831
تاریخ انتشار: 16 اسفند 1394 - 20:26
رئیس اتحادیه پارچه فروشان:
رئیس اتحادیه پارچه فروشان از استقبال نکردن پارچه فروشان از نمایشگاه بهاره خبر داد و گفت: شرکت در نمایشگاه بهاره برای پارچه فروشان سودی ندارد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از اتاق اصناف ایران، محمد حسین نورایی آشتیانی در مورد بازار شب عید گفت: برخی می گویند بازاری ها همیشه می نالند اما واقعیت آن است که بازار همچنان کساد است.
وی در مورد حضور اعضای اتحادیه پارچه فروشان در نمایشگاه بهاره نیز ضمن انتقاد به برگزاری این نمایشگاه اعلام کرد: در سال های گذشته کاسب های اتحادیه ی ما برای حضور در نمایشگاه بهاره سر و دست می شکستند اما امسال از شرکت در نمایشگاه بهاره استقبال نکردند.
رئیس اتحادیه پارچه فروشان به اعطای ۲۵ سهمیه به پارچه فروشان برای شرکت در ۴ نمایشگاه بهاره تهران اشاره کرد و افزود: در سال های گذشته حداقل ۴۰۰ عضو اتحادیه پارچه فروشان برای حضور در نمایشگاه بهاره نام نویسی می کردند اما امسال تنها ۱۰۰ نفر برای شرکت در نمایشگاه بهاره اعلام آمادگی کردند که این ۱۰۰ نفر هم حاضر به شرکت در نمایشگاه بهاره مستقر در منطقه خاوران و بوستان ولایت نشدند.
به گفته وی، تنها ۲۵ عضو از اتحادیه پارچه فروشان در نمایشگاه بهاره منطقه حکیمیه و ۲۵ عضو هم در نمایشگاه بهاره مستقر در پارک ارم حضور دارند.
رئیس اتحادیه پارچه فروشان درباره علت استقبال نکردن پارچه فروشان از نمایشگاه بهاره گفت: حضور در نمایشگاه بهاره برای پارچه فروشان صرفه و سود ندارد.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید