جابه‌جایی ۱۷ هزار مسافر از فرودگاه زنجان | اتاق خبر
کد خبر: 323916
تاریخ انتشار: 16 اسفند 1394 - 23:27
مدیر فرودگاه زنجان اعلام کرد:
مدیر فرودگاه زنجان از جابه‌جایی ۱۶ هزار و۶۶۲ مسافر توسط این فرودگاه طی۱۱ ماه سال‌جاری خبر داد و گفت: در این بازه زمانی ۱۷۶ پرواز داخلی و ۳۴ پرواز خارجی انجام گرفته است.

اتاق خبر- مدیر فرودگاه زنجان از جابه‌جایی ۱۶ هزار و۶۶۲ مسافر توسط این فرودگاه طی۱۱ ماه سال‌جاری خبر داد و گفت: در این بازه زمانی ۱۷۶ پرواز داخلی و ۳۴ پرواز خارجی انجام گرفته است.

محمدقاسمی با یادآوری اینکه طی سالجاری ۱۶ هزار  و ۶۶۲ مسافر از فرودگاه زنجان جابه‌جاشده‌اند، اظهار کرد: در این بازه زمانی ۱۷۶ پرواز داخلی از فرودگاه زنجان انجام‌گرفته و ۱۱ هزار و ۵۹۴ نفر جابه‌جاشده اند.

مدیر فرودگاه زنجان ضمن بیان اینکه در ۱۱ ماه سال جاری ۸۵ هزار و ۷۶۰ کیلوگرم بار داخلی از فرودگاه زنجان جابه‌جاشده است، تأکید کرد: ۳۴ پرواز خارجی هم در این مدت از فرودگاه زنجان صورت گرفته که پنج هزار و ۶۸ مسافر جابه‌جاشده اند.

قاسمی میزان بار خارجی جابه‌جاشده از فرودگاه زنجان طی ۱۱ ماه سال جاری را ۱۰۵ هزار و ۳۸۵ کیلوگرم عنوان کرد.

وی به تعداد پروازهای غیر مسافری از فرودگاه زنجان هم اشاره کرد و یادآور شد: طی ۱۱ ماه سال جاری یک هزار و ۳۷۴ پرواز غیر مسافری اعم از نظامی، آموزشی، انتظامی و امدادی از این فرودگاه انجام‌ گرفته است.

مدیر فرودگاه زنجان یکی از اولویت‌های خود را توسعه ترمینال این فرودگاه در سال آینده دانست و تصریح کرد: ورودی سالن مسافری با توجه به محدودیت فضا، گنجایش و ظرفیت ورود و خروج را ندارد و فضای کنونی ترمینال از سه هزار و ۵۰۰ مترمربع به   بیش هزار و ۵۰۰ مترمربع افزایش می‌یابد.

 قاسمی گفت: توسعه پروازهای داخلی و خارجی هم از برنامه مهم فرودگاه در سال آینده خواهد بود و برای تحقق این امر مهم برنامه‌ریزی لازم را در دستور کاری خود قرار داده ایم.

وی ابراز کرد: اقدامات زیادی تا به امروز برای توسعه فرودگاه زنجان صورت گرفته که یکی از این اقدامات توسعه ترمینال فرودگاه زنجان است.

مدیر فرودگاه زنجان تصریح کرد: توسعه ترمینال فرودگاه باعث افزایش ظرفیت پذیرش مسافر در فرودگاه شده و این مهم در بحث اقتصادی هم بسیار مؤثر است.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید