اخراج ماتا به تیم ضربه زد | اتاق خبر
کد خبر: 323947
تاریخ انتشار: 17 اسفند 1394 - 01:13
فان خال:
سرمربی هلندی منچستریونایتد به انتقاد از عملکرد خوان ماتا در صحنه اخراج این بازیکن پرداخت.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از "ورزش سه"، منچستریونایتد فرصتی ایده آل برای نزدیک تر شدن به کورس قهرمانی رقابت های لیگ برتر را از دست داد و مقابل وست بروم با یک گل شکست خورد. یونایتد در حالی در این دیدار متحمل شکست شد که با اخراج خوان ماتا، بیش از 60 دقیقه را 10 نفره بازی کرد. لوئیس فان خال، سرمربی یونایتد، پس از پایان بازی به انتقاد از ماتا پرداخت.

فان خال گفت:" کارت زرد اول ماتا بسیار احمقانه بود چرا که او باید می دانست خطا روی بازیکنی که در حال پیش روی است، کارت زرد دارد. در مورد کارت زرد دوم اما شرایط کاملا متفاوت است. شما وقتی یک کارت زرد دارید، باید مراقب باشید چون با کارت زرد دوم و اخراجتان می توانید به تیم ضربه بزنید. من از ماتا پرسیدم که تاکنون چند بار کارت قرمز دریافت کرده و او پاسخ داد که این اولین بار است. با این حال تصور نمی کنم این اشتباه او ربط چندانی به شخصیت حرفه ایش داشته باشد. هر چند یک مربی باید شخصیت بازیکنانش را بشناسد."

فان خال در ادامه نوک پیکان انتقاداتش را به طرف مایک دین، داور مسابقه نیز گرفت:" داور باید می دانست چه بازیکنی تکل را انجام داده است. خوان ماتا به هیچ عنوان به حریف آسیبی وارد نکرد."

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید