معرفی درخت زندان در ویکنبرگ | اتاق خبر
کد خبر: 324045
تاریخ انتشار: 17 اسفند 1394 - 16:26
طبق اطلاعات موجود، شهر ویکنبرگ در سال ۱۸۶۳، همه چیز داشت بجز زندان و کلیسا!

به گزارش اتاق خبر و به نقل از کجارو، طبق اطلاعات موجود، شهر ویکنبرگ در سال ۱۸۶۳، همه چیز داشت بجز زندان و کلیسا! در این شهر به دلیل عدم وجود زندان، از سال ۱۸۶۳ تا ۱۸۹۰ تمامی مجرمان به سمت درخت کهور فرستاده می‌شدند و در کنار درخت بسته می‌شدند تا اینکه یک کلانتر از شهر دیگر به ویکنبرگ می‌آمد و زندانیان را با خود می‌برد. این پروسه معمولا بین دو تا پنج روز طول می‌کشید.

امروزه درخت زندان در ویکنبرگ یک مکان تاریخی جذاب است و گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند. در کنار این درخت، یک مجسمه با ابعاد واقعی یک انسان وجود دارد؛ یک زندانی ناراحت که با زنجیرهای زنگ‌زده به درخت بسته شده است. در کنار درخت تابلویی وجود دارد که اطلاعات مختصری را درباره درخت زندان داده‌ است. در این تابلو ذکر شده که هیچکس نمی‌توانست از اینجا فرار کند!

البته مواردی که به آنها اشاره شد کاملا قطعی نیستند؛ چراکه زنی که در آن سال‌ها ساکن ویکنبرگ بوده، اذعان داشته که ماجرای درخت زندان تنها یک افسانه است که والدین در آن زمان برای فرزاندان خود تعریف می‌کردند تا بچه‌ها حرف گوش کنند و از والدین خود تبعیت کنند! صحبت‌های این خانم در وب‌سایت‌های زیادی منتشر شده‌است.

94104

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید