کشف بيش از ۲۰۰ هزار مواد محترقه غير مجاز در زنجان | اتاق خبر
کد خبر: 324223
تاریخ انتشار: 18 اسفند 1394 - 04:53
فرمانده انتظامی استان زنجان عنوان کرد:
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف ۲۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غير مجاز در زنجان خبر داد.

اتاق خبر- فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف ۲۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غير مجاز در زنجان خبر داد.

سردار علیرضا صالحی افزود: با توجه به روزهای پایانی سال و نزدیکی چهارشنبه سوری، طرح برخورد با توزیع کنندگان مواد محترقه توسط پلیس زنجان به مرحله اجرا درآمد.

وی اظهار کرد: ماموران این فرماندهی با انجام کار اطلاعاتی طی پنج عملیات در شهرستان خدابنده ، شهرستان زنجان و شهرستان ابهر موفق به شناسایی افراد سود جویی شدند كه اقدام به تهیه و توزیع مواد محترقه غیر مجاز و خطر ناك می كردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: ماموران انتظامی متهمان را در شهرستان های زنجان ، ابهر و خدابنده دستگیر كه در بازرسی از محل اختفای آنان ۲۰۰ هزار و ۱۲۵ عدد انواع مواد محترقه كشف كردند.

سردار صالحی با اشاره به برخورد قاطع پلیس با سودجویان و توزیع كنندگان مواد محترقه اذعان داشت: به استناد قانون مجازات اسلامی هر گونه قاچاق ، خرید و فروش مواد منفجره و محترقه به طور غیر مجاز جرم محسوب شده و مرتکب آن به مجازات مندرج در قانون محکوم می شود.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی و موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

كشف ۲ هزار و ۶۰ عدد داروی غیر مجاز در زنجان

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان  زنجان از كشف بیش از دو هزارو ۶۰ عدد داروی غیر مجاز خبر داد.

 سرهنگ جعفر رحمتی تاکید کرد:در راستای اجرای طرح مبارزه با  قاچاق ماموران پلیس آگاهی در حین گشت زنی در اتوبان زنجان – قزوین به یك دستگاه پژو مشكوك و دستور ایست صادر كردند.

وی افزود: راننده با مشاهده ماموران به طرف جاده طارم متواری كه در نهایت در روستای ذاكر متوقف ودر بازرسی از این خودرو دو هزارو ۶۰ عدد انواع داروی غیر مجاز كشف كردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان با تاكید بر اینكه پلیس با تمام توان با متخلفان برخورد می كند،گفت: متهم به هویت " ی . " الف " پس از تشكیل  پرونده،جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید