دو ستاره دورتموند زیر نظر بارسایی‌ها | اتاق خبر
کد خبر: 324237
تاریخ انتشار: 18 اسفند 1394 - 06:29
آبی‌اناری‌های اسپانیا دو تن از بازیکنان دورتموند را زیر نظر گرفته‌اند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از "ورزش سه"، ظاهرا در ال‌کلاسیکوی آلمان که شنبه شب بین بروسیا دورتموند و بایرن مونیخ برگزار شد، یک مهمان اسپانیایی هم روی سکوهای تماشاگران دیده شده است. "بیلد" نوشت آریدو برایدا ،مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا، به سیگنال ایدونا پارک دورتموند آمده بود تا از نزدیک پی‌یر امریک آوبامیانگ و ایلکای گوندوگان را زیر نظر بگیرد.
البته گفته می‌شود نام این دو بازیکن مدت زیادی است در لیست کاتالان‌ها به چشم می‌خورد. اما ظاهرا باید با توجه به اینکه آوبامیانگ اخیرا اقرار کرد به پدربزرگش قول داده روزی پیراهن رئال مادرید را بر تن کند، از او صرفنظر کنند.
گوندوگان هم به دلیل پایان قراردادش در سال 2017 مشتریان متعددی دارد. "بیلد" افزوده است این هافبک ملی‌پوش می‌بایستی همچون متس هوملس و هنریک مخیتاریان تا آوریل تصمیم نهایی‌اش را برای تمدید کردن یا نکردن اعلام کند.
میشاییل زورک ،مدیر ورزشی، باشگاه دورتموند در واکنش به حضور برایدا و در پاسخ به این سوال خبرنگاران که آیا آمدن این مدری اسپانیایی ممکن است هراسی را در دل او پدید آورده باشد، گفت:" به هیچ وجه. کاملا عادی است که در یک چنین مسابقه‌ای بزرگان فوتبال جهان به استادیوم بیایند."

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید