رئیس پلیس دوبی خواستار اخراج تجار ایرانی از امارات شد | اتاق خبر
کد خبر: 324319
تاریخ انتشار: 18 اسفند 1394 - 15:38
رئیس پلیس دوبی طی اظهاراتی خصمانه علیه ایران گفت، امارات باید روابط تجاری خود با ایران را کاهش دهد و مغازه داران ایرانی را وادار کند در طی ۳ سال این کشور را ترک کنند.

اتاق خبر: رئیس پلیس دوبی گفت، امارات باید روابط تجاری خود با ایران را کاهش دهد و مغازه داران ایرانی را وادار کند در طی 3 سال این کشور را ترک کنند.
بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ ژنرال ضاحی خلفان بن تمیم، رئیس امنیت عمومی امارت دوبی گفت، مقامات ایرانی اجازه نمی دهند اماراتی ها یک مغازه کوچک در کشورشان باز کنند، بنابراین هیچ ایرانی ای هم نباید بتواند فعالیت های تجاری در امارات داشته باشد.
بن تمیم این اظهارات جنجالی را در صفحه تویتر خود منتشر کرده است. وی همچنین گفته، مقامات اماراتی باید تمدید مجوزهای تجاری تجار ایرانی را متوقف کنند و از صاحبان ایرانی بنگاه های اقتصادی بخواهند تا در طی 3 سال این کشور را ترک کنند.
وی مدعی شد که «چین، هند، اندونزی، مالزی و آفریقا هزار بار بهتر از ایران برای مبادلات تجاری هستند.»
این مقام اماراتی همچنین گفت: «در طی 3 سال، ما باید از همه مغازه داران ایرانی بخواهیم که کشور را ترک کنند و نباید مجوز تجاری آنها را تمدید کنیم. مردم ما باید به جای ایرانی ها این مغازه ها را باز کنند.»
خلفان گفته باید فروش محصولات ایرانی در تمام کشورهای حاشیه خلیج فارس ممنوع شود تا با «رفتار بی پروایانه» ایران مقابله شود.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید