شهرداری گرگان در غیاب تماشاگران مغلوب ثامن مشهد شد | اتاق خبر
کد خبر: 324767
تاریخ انتشار: 20 اسفند 1394 - 02:45
نماینده بسکتبال گرگان در غیاب تماشاگران نتیجه را به حریف مشهدی واگذار کرد تا بخت کمتری برای قرار گرفتن در بین ۶ تیم برتر لیگ داشته باشد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، نخستین بازی مرحله پلی آف چهار تیم پایین جدول لیگ برتر بسکتبال عصر چهارشنبه بین تیم هایشهرداری گرگان و ثامن مشهد در سالن امام خمینی (ره) گرگان برگزار شد.

این دیدار که بنا به حکم کمیته انضباطی به علت تخلف تماشاگران گرگانی در بازی گذشته، بدون حضور تماشاگران پرشور گرگانی برگزار شد با نتیجه ۸۳ بر ۶۷ به سود نماینده مشهد به پایان رسید.

مشهدی ها سه کوارتر نخست بازی را به ترتیب با نتیجه ۱۵ بر ۱۳، ۳۳ بر ۲۴ و ۲۰ بر ۹ پیروز شدند و گرگانی ها تنها در کوارتر پایانی با حساب ۲۱ بر ۱۵ حریف خود را شکست دادند.

محمد دوست به عنوان سرداور به همراه محمد شهمیرزادی و کاوه پیرمحمدی کار قضاوت بازی را بر عهده داشتند و نظارت بازی بر عهده ورژ آبکاریان رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون بسکتبال بود.

محمدمهدی ایزدپناه بازیکنان تیم شهرداری را با ترکیب ابتدایی ساسون آبرامیان، فرهاد صبوری، ایمان زندی، وارتان بیدروسیان و عدنان دورقی به میدان فرستاد و شاگردان مهران حاتمی در تیم ثامن با ترکیب ابتدایی رضا خبازان، نیما بخشی، عرفان نساج پور، پاویلاس کوکیناس و دیوید یانگ وارد زمین شدند.

رایان ریچاردز انگلیسی که به علت پایان مهلت قراردادش ایران را ترک کرده به همراه بابک نظافت، حامد سهراب نژاد و بنی کوچویی از جمله غایبان سرشناس تیم میزبان و وحید نوروزی مهم ترین غایب تیم میهمان محسوب می شدند.

در این بازی که به نوعی یکی از آخرین مسابقات تیم شهرداری در فصل جاری لیگ برتر محسوب می شد تعدادی از بازیکنان جوان و آینده دار گرگانی نظیر رهام کبیر، سعید صالحی و سروش بنی کریمی دقایقی به میدان رفتند و بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند.

در پایان، عرفان نساج پور بازیکن دورگه ثامن با اثرگذاری ۲۲ موثرترین بازیکن میدان شناخته شد و سامان طاهرپور با اثرگذاری ۱۹ موثرترین بازیکن شهرداری لقب گرفت. همچنین عدنان دورقی از تیم شهرداری با کسب ۱۸ و پاویلاس کوکیناس لیتوانیایی از تیم ثامن با کسب ۱۷ امتیاز، امتیازآورترین بازیکنان دوتیم بودند.

مرحله پلی آف چهارتیم پایین جدول برای مشخص شدن رتبه های پنجم تا هشتم به صورت چهار پیروزی از هفت بازی با احتساب دور مقدماتی برگزار می شود که باتوجه به دوشکست شهرداری در دور مقدماتی، نماینده مشهد با کسب یک پیروزی دیگر به مرحله بعدی صعود خواهد کرد. بازی دوم این مرحله یکشنبه ۲۳ اسفند در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید