چلسی خواهان جذب هافبک بایرن | اتاق خبر
کد خبر: 324889
تاریخ انتشار: 20 اسفند 1394 - 11:16
به رغم اینکه بیش از یک سال از حضور هافبک شیلیایی بایرن در مونیخ نمی‌گذرد، چلسی برای جذب او کمین کرده است.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از"ورزش سه"، اخبار رسانه‌ها حکایت از آن دارد که آرتورو ویدال که تازه در تابستان سال گذشته از یوونتوس به بایرن مونیخ پیوست، ممکن است بیشتر از یک فصل در این تیم نماند، چرا که چلسی به دنبال جذب اوست و خود این بازیکن هم به علت توصیه‌های سرمربی سابقش در یووه بی‌میل نیست به لندن نقل مکان کند.
گاس هیدینک به دنبال اخراج ژوزه مورینیو به دلیل کسب نتایج ضعیف در لیگ برتر، تا پایان فصل جاری به عنوان سرمربی جدید آبی‌ها منصوب شده است. البته روزنامه "آ اس" چاپ اسپانیا فاش کرده مقامات چلسی قصد دارند آنتونیو کونته را به عنوان سرمربی بعدی تیمشان معرفی کنند؛ مربی ایتالیایی پیشین یوونتوس که دوران مشترکی را با ویدال در این تیم تورینی سپری کرد. این روزنامه افزوده است کونته از ویدال به عنوان هدیه ورودش به لندن نام برده است. از همینرو مسئولان چلسی تماس‌هایی را با همتایان باواریایی‌شان برقرار کرده‌اند و جواب رد قاطعانه‌ای نشنیده‌اند.
روزنامه انگلیسی "سان" هم از آمادگی چلسی برای پرداخت 130 میلیون یورو به بایرن برای خرید ویدال خبر داد و حال آنکه این هافبک شیلیایی برای ژرمن‌ها فقط 39 میلیون هزینه برداشته بود. دراینباره هنوز موضعگیری کارلو آنچلوتی که قرار است از تابستان آتی بجای گواردیولا سکان هدایت بایرن را در دست بگیرد مشخص نشده است.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید