درخواست خبرگزاری فارس برای برخورد با رسانه هایی که نشست رییس جمهور را پوشش دادند! | اتاق خبر
کد خبر: 324993
تاریخ انتشار: 21 اسفند 1394 - 03:19
این خبرگزاری در گزارش خود نوشت: دوشنبه 17 اسفند ماه یک روز بعد از سخنان رئیس جمهور در مورد ممنوع التصویر نبودن رئیس دولت اصلاحات، تعدادی از روزنامه‌های کشور اقدام به چاپ تصاویر رئیس دولت های هفتم و هشتم کردند.

اتاق خبر - این روزنامه‌ها با استناد به سخنان حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی مبنی بر نبود مصوبه در شورای عالی امنیت ملی در مورد ممنوع التصویری رئیس دولت اصلاحات، اقدام به چاپ عکس و درج نام این شخص در روزنامه‌های خود کردند.

اما همان روز محسنی اژه‌ای دادستان سابق کل کشور و معاون اول قوه قضائیه در مصاحبه‌ای تأکید کرد که رئیس دولت اصلاحات همچنان ممنوع‌التصویر است و با رسانه‌هایی که قانون را زیر پا بگذارند به شدت برخورد می‌شود.

معاون اول قوه قضاییه در واکنش به سخنان روز قبل روحانی درخصوص اینکه ممنوع التصویری رئیس جمهور اسبق کشور مصوبه شورای امنیت را ندارد  گفت: دستور دادستان تهران مبنی بر ممنوع التصویر بودن رئیس جمهور اسبق یک دستور قضایی است و حتی اگر مصوبه شورای امنیت ملی هم نبود این دستور براساس اختیارات دادستان است و این دستور کماکان بر قوت خودش باقی است و هرکس از آن تخطی کند تحت تعقیب قرار خواهد گرفت.

حال با توجه به این اظهارات باید منتظر ماند و دید  آیا دستگاه قضا برخورد جدی با این رسانه‌ها خواهد کرد یا با توجیه بازتاب دادن سخنان رئیس جمهور، می گذرد؟

منبع: راوی پرس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید