تشکیل فراکسیون مستقلین با محوریت مطهری در مجلس دهم | اتاق خبر
کد خبر: 325006
تاریخ انتشار: 22 اسفند 1394 - 09:25
حشمتیان مطرح کرد
رئیس جبهه متحد مستقلین و اعتدالگرایان گفت: محور و رهبر فراکسیون مستقلین در مجلس دهم علی مطهری خواهد بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از فارس، قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان به حماسه هفتم اسفندماه اشاره کرد و اظهار داشت: انتخابات بسیار پرشور و حماسه‌آفرینی داشتیم و مردم همیشه در صحنه کشورمان به صورت گسترده به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند.

وی افزود: 69 کاندیدای مستقل و اعتدالگرا را در 7 اسفندماه به مجلس فرستادیم و برای 69 کرسی باقی‌مانده نیز 23 نامزد مستقل و اعتدالگرا داریم که برای دور دوم از آنها حمایت خواهیم کرد.

حشمتیان با بیان اینکه در مجلس دهم سه فراکسیون اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقلین و اعتدالگرایان داریم، گفت: محور و رهبر فراکسیون مستقلین در مجلس دهم علی مطهری خواهد بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مستقلین برای ریاست مجلس کاندیدا خواهند داشت یا خیر، گفت: هنوز در این مورد به جمع‌بندی نرسیده‌ایم، چرا که باید نخست، فراکسیون‌ها شکل بگیرد و بعد رایزنی‌ها برای ائتلاف صورت داد، اما مستقلین کسب نائب‌رئیسی اول به صورت جد تلاش خواهند کرد.

رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان با بیان اینکه رقابت بین عارف و لاریجانی برای ریاست مجلس صورت می‌گیرد، گفت: مستقلین در دور دهم مجلس، فراکسیون قوی‌ای تشکیل خواهند داد و در تمام معادلات مجلس چه از اعضای هیأت رئیسه و کمیسیون‌های تخصصی مؤثر خواهند بود.

وی در پایان افزود: اگرشورای نگهبان قدری فضا را باز می‌کرد و چهره‌های شاخص را رد صلاحیت نمی‌کرد، قطعاً مشارکت مردم بیشتر و مجلس قویتری داشتیم. به هرحال امیدواریم که منتخبین مردم مجلسی آرام وبه دور از افراط و تفریط تشکیل دهند.

انتهای پیام/

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید