پرواز گرگان - آکتااو انجام می شود | اتاق خبر
کد خبر: 325036
تاریخ انتشار: 21 اسفند 1394 - 06:20
طی نشست رییس اتاق گرگان با معاون مدیریت شرکت آلمات ایر توافق اولیه جهت پرواز گرگان – آکتا او کشور قزاقستان صورت گرفت.

اتاق خبر- طی نشست رییس اتاق گرگان با معاون مدیریت شرکت آلمات ایر توافق اولیه جهت پرواز گرگان – آکتا او کشور قزاقستان صورت گرفت.

رمضان بهرامی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان گفت: پرواز هوایی قزاقستان  - گرگان از نیاز های استان گلستان بوده که با پیگیری ها و جلسات متعدد توافق اولیه اجرایی انجام شد.

وی تاکید کرد: مقرر شد پس از این توافق اولیه ، اتاق به همراه نماینده دولت اوایل سال در کشور قزاقستان حضور یافته و قرارداد نهایی امضاء گردد.

وی بیان کرد: وجود مشترکات بین دو کشور و حضور بیش از 6 هزار قزاق در استان گلستان تمایل ارتباط با کشور قزاقستان را افزون کرده است.

بهرامی اظهار داشت: استان گلستان در بخش کشاورزی ظرفیت خوبی داشته و با توجه به احتیاج کشور قزاقستان به غذای تازه می توان تا بخش زیادی این نیاز را رفع نمود.

رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان ادامه داد: طی جلسه هیئت رییسه اتاق گرگان، مصوب گردید سال آینده در3 کشور قزاقستان ، روسیه و تاجیکستان نمایشگاه برگزار شود و قزاقستان نیز با توجه به وضعیت جوی در اوایل سال95 اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اتاق گرگان به عنوان نماینده بخش خصوصی و جهت حفظ پرواز گرگان – آکتا او تعهد می نماید 30 درصد ظرفیت پرواز هواپیمای 40 نفره را تا مدت یک ماه تامین نماید.

عمروف آزادبک معاون مدیریت شرکت آلمات ایر قزاقستان نیز در این جلسه بیان کرد: آمادگی داریم پرواز خوبی را در اختیار گرگان – آکتا او قرار دهیم.

وی افزود: در چند سال گذشته در مسیر های متعدد پرواز هایی داری کرده ایم که شاهد رونق در آن مناطق بوده ایم.

معاون مدیریت شرکت آلمات ایر قزاقستان اظهار داشت: پرواز مذکور برای ما با اهمیت بوده و بر این باور هستیم که هر چه زودتر این پرواز دایر شود.

منبع: اتاق گرگان 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید