تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم برابر حفاری خوزستان پیروز شد | اتاق خبر
کد خبر: 325116
تاریخ انتشار: 21 اسفند 1394 - 20:01
در ادامه مرحله نهایی لیگ بر‌تر بسکتبال با ویلچر؛
مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم گفت: تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم در ادامه مرحله نهایی لیگ بر‌تر بسکتبال با ویلچر برابر حفاری خوزستان پیروز شد.

اتاق خبر- مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم گفت: تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم در ادامه مرحله نهایی لیگ بر‌تر بسکتبال با ویلچر برابر حفاری خوزستان پیروز شد.

علی خوشرفتار اظهار داشت: مرحله نهایی مسابقات بسکتبال با ویلچر لیگ بر‌تر باشگاه‌های کشور روز گذشته در اصفهان دنبال شد و تیم ایثار قم دومین برد خود را کسب کرد.

وی افزود: تیم ایثار ماهان تندیس قم در این دیدار برابر تیم حفاری خوزستان به میدان رفت و موفق شد با نتیجه ۵۹ بر ۴۶ حریف خود را شکست داده و جمع امتیاز خود را به عدد ۴ برساند.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم گفت: نخستین حریف تیم ایثار ماهان تندیس قم در این مرحله تیم شهرداری آمل بود که در این مسابقه نماینده قم موفق شد با نتیجه ۷۳ بر ۶۲ حریف خود را شکست داده و گام نخست را در این مسابقات محکم بردارد.

خوشرفتار بیان داشت: سومین و آخرین دیدار تیم بسکتبال ایثار ماهان تندیس قم امروز برابر میزبان مسابقات، تیم مخابرات اصفهان برگزار می‌شود و سرنوشت قهرمانی این فصل در این بازی مشخص می‌شود.

وی عنوان کرد: این بازی، مهم‌ترین بازی فصل و به نوعی فینال لیگ بر‌تر بسکتبال با ویلچر است و هر تیمی که برنده این بازی باشد قهرمان سوپرلیگ می‌شود و تیم دوم نایب قهرمان خواهد شد.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم تصریح کرد: تیم ایثار ماهان تندیس قم فصل گذشته در موقعیت مشابه با شکست مخابرات اصفهان در قم قهرمان سوپرلیگ بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور شده بود.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید