تکالیف نوروزی جنبه مهارت یادگیری و تقویت ارتباط جمعی دارد | اتاق خبر
کد خبر: 325124
تاریخ انتشار: 21 اسفند 1394 - 21:25
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه شیوه نامه فعالیت های نوروزی دانش آموزان ابتدایی به استان ها ابلاغ شده گفت: فعالیت های تدوین شده جنبه مهارت یادگیری و ارتباط جمعی دارد.

اتاق خبر- معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه شیوه نامه فعالیت های نوروزی دانش آموزان ابتدایی به استان ها ابلاغ شده گفت: فعالیت های تدوین شده جنبه مهارت یادگیری و ارتباط جمعی دارد.

محمد دیمه‌ور درباره پیک نوروزی برای دانش آموزان پایه ابتدایی گفت: شیوه نامه طراحی فعالیت های یادگیری ویژه نوروز را به استان ها ابلاغ کرده ایم.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌ و پرورش افزود:  فعالیت‌ها باید بیشتر جنبه مهارت‌های یادگیری و تقویت ارتباط اجتماعی برای دانش آموزان داشته باشد و در تدوین آن توسط معلمین باید مورد توجه قرار گیرد. بیشتر تکالیف باید جنبه خاطره نویسی و انشاء داشته باشد.

وی بیان کرد: معلمان باید با توجه به شرایط دانش‌آموزان به ارائه تکالیف نوروزی اقدام کنند.

دیمه‌ور با بیان اینکه تولید هر گونه پیک‌نوروزی و ارسال آن به مدارس تخلف است٬ گفت:  تولید محتوا توسط مؤسسات و فروش پیک نوروزی با هدف کسب درآمد مغایر قانون است و جریان یادگیری را دچار اختلال می کند لذا با هر موردی که دیده شود برخورد خواهد شد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید