آتش سوزی در کارگاه کفاشی | اتاق خبر
کد خبر: 325644
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1394 - 19:33
بامداد امروز اتفاق افتاد
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی در کارگاه کفاشی واقع در خیابان ظهیر الاسلام و جان باختن یک کارگر افغانستانی خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از فارس، جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت یک و 53 دقیقه بامداد امروز حادثه آتش سوزی در خیابان ظهیرالاسلام خیابان مصباح به سامانه آتش نشانی شهر تهران اعلام و ماموران سه ایستگاه به همراه نردبان و خودروهای تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد در یک ساختمان 6 طبقه که در هر طبقه آن کارگاه تولیدی کفش بود در طبقه سوم آتش سوزی اتفاق افتاده است.

ملکی بیان داشت: در طبقه سوم یک کارگاه 30 متری با چند نفر کارگر افغانستانی در حال تولید کفش بودند که در هنگام کار یکی از کارگران با ظرف بنزین به یکباره بنزین بر روی لباس و کف کارگاه می‌ریزد و چون در مجاورت اجاق خوراک پزی بوده کارگاه شعله ور شد.

ملکی بیان داشت: دیگر کارگران برای نجات این کارگر دستگاه های خاموش کننده 50 کیلویی از طبقات می‌آورند که با ورود آتش نشانان آتش خاموش شده ولی این کارگاه 30 متری مملو از پودرهای اطفای حریق بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: پس از بررسی های به عمل آمده مشخص شد این کارگر جان خود را از دست داده است و در ساعت 2 و 57 دقیقه عملیات این حادثه به پایان رسید.

انتهای پیام/

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید