آلابا با گواردیولا به سیتی نمی‌رود | اتاق خبر
کد خبر: 326085
تاریخ انتشار: 25 اسفند 1394 - 03:41
بعد از انتشار شایعاتی مبنی بر همراهی برخی بازیکنان بایرن با گواردیولا در رفتن به جزیره، مدافع اتریشی این تیم بزودی قراردادش را تمدید خواهد کرد.

 

به گزارش اتاق خبر و به نقل از "ورزش سه"، هیچکس تردیدی ندارد که داوید آلابا به رغم داشتن تنها 23 سال سن، یکی از بزرگترین استعدادهای بایرن مونیخ و وزنه خط دفاعی این تیم است. بنابراین تعجبی نیست که بسیاری از تیم‌های بزرگ دنیا هم به جذب او که اتفاقا سال 2015 به عنوان برترین ورزشکار سال اتریش انتخاب شد تمایل داشته باشند. یکی از این مشتریان سرمربی فعلی او یعنی پپ گواردیولا است که قرار است از تابستان سکان هدایت منچسترسیتی را در دست بگیرد. ظاهرا این مربی اسپانیایی برای انتقال آلابا به جزیره تلاش بسیار زیادی هم کرده و حتی یکی از استدلال‌هایی که برای مجاب کردن او آورده هم دریافت دستمزد بالاتر از سوی تیم شیخ منصور اماراتی است.
با این حال بایرن هم باشگاهی نیست که پول کمی به بازیکنانش بدهد و حتی در سال 2015 از لحاظ مبالغ پرداختی رکورد زد. دستمزدهای باواریایی‌ها بقدری خوب است که آلابا به گزارش "بیلد سایتونگ" راضی شده قراردادش با این تیم را تا سه سال دیگر تمدید کند. این روزنامه افزوده است بایرن برای ترغیب این مدافع به امضای برگه قرارداد در نظر دارد دستمزد سالانه او که فعلا بالغ بر پنج میلیون یورو است را دو برابر کند. به این ترتیب او به پردرآمدترین بازیکن این باشگاه تبدیل خواهد شد.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید