آیا رامبد جوان تصادف کرد!؟ | اتاق خبر
کد خبر: 326507
تاریخ انتشار: 26 اسفند 1394 - 13:00
شایعات در فضای مجازی اینبار در خصوص هنرمندی دیگر:

به گزارش اتاق خبر، طی 24 ساعت گذشته اخباری با عنوان تصادف رامبد جوان در شبکه های مجازی منتشر شده است که هم اکنون به عنوان داغ ترین شایعه در بین مردم و در شبکه های مجازی و اجتماعی نظیر تلگرام و فیسبوک درحال انتشار است. خبر تصادف و به کما رفتن رامبد جوان هنرمند محبوب کشورمان زمانی متشر یافت که فصل سوم برنامه خندوانه وی که قرار بود شب گذشته اجرا شود لغو گردید. این اخبار حقیقت ندارند و هنرمند با استعداد کشورمان در سلامتی کامل به سر میبرد

در فصل سوم «خندوانه»‌ تهیه کننده تغییر کرده است و سید علی احمدی به عنوان تهیه کننده فصل جدید «خندوانه» اعلام شده است. تولید برنامه «خندوانه» که قرار بود بعد از اتمام فیلم سینمایی «نگار» به کارگردانی رامبد جوانضبط و تولید شود،از یکشنبه هفته جاری از سر گرفته شد.

بنا بر این گزارش، در دو فصل قبلی این برنامه، جواد فرحانی به عنوان تهیه کننده برنامه حضور داشت، اما بنا بر اخبار غیررسمی اختلاف او با رامبد جوان منجر به جدایی فرحانی از فصل جدید شد و سیدعلی احمدی به عنوان تهیه کننده فصل جدید «خندوانه» با این برنامه پرمخاطب همکاری می‌کند. همچنین پیش از این مجموعه «خندوانه» در استودیویی واقع در بلوار ارتش ضبط می‌شد که در سری جدید محل ضبط به استودیویی واقع در تهرانسر منتقل شده است. در فصل جدید «خندوانه»، علاوه بر جناب خان عروسک‌های جدیدی نیز حضور خواهند داشت.

نظرات
سحر
| |
2016-06-02 01:16:16
مگه شما بی کارید این شایعات رو درست میکنید دست بردارین مگه فضولین.
الهام
| |
2016-08-03 18:07:23
......... مگه دیوانه اید زندگی آقای رامبد جوان به شما چه ربتی دارد
ADS
ADS
پربازدید