وضعیت مصدومیت دو نیروی یگان ویژه در چهارشنبه سوری | اتاق خبر
کد خبر: 326591
تاریخ انتشار: 27 اسفند 1394 - 01:55
فرمانده یگان دوم یگان های ویژه ناجا تشریح کرد؛
فرمانده یگان دوم یگان های ویژه ناجا گفت: شب گذشته یکی از ماموران یگان ویژه از سوی جمعی از هنجارشکنان مورد اصابت مواد منفجره قرار گرفت، که پزشکان حال این مامور را رضایت بخش اعلام کردند.

اتاق خبر- فرمانده یگان دوم یگان های ویژه ناجا گفت: شب گذشته یکی از ماموران یگان ویژه از سوی جمعی از هنجارشکنان مورد اصابت مواد منفجره قرار گرفت، که پزشکان حال این مامور را رضایت بخش اعلام کردند.

سرهنگ محمد طراقیه از گروهبان یکم میلاد عرب که در ماموریت شب گذشته در میدان تسلیحات منطقه نارمک تهران از سوی جمعی از هنجارشکنان مورد اصابت مواد منفجره (نارنجک دست ساز) قرار گرفت، دیدار و از مراحل درمانی وی جویا شد.

وی در حاشیه این دیدار، گفت: با توجه  اقدامات پیشگیرانه نهادها و سازمان های متولی، هر ساله شاهد هنجارشکنی برخی از هنجارشکنان هستیم که نتیجه رفتار ناشایست آنها عواقب و صدمات جبران ناپذیری برای دیگر افراد جامعه و حتی سلامتی خودشان دارد.

سرهنگ طراقیه از زحمات همه دست اندرکاران که در زمینه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی با هدف پیشگیری از بروز حوادث  فعالیت داشتند تقدیر وتشکر کرد .

وی از اقدامات یگان ویژه در امر پیشگیری، برقراری نظم و امنیت عمومی را، اطلاع رسانی و حضور در بین دانش آموزان مقاطع مختلف مدارس سراسر کشور ، به کارگیری تجهیزات کامل در سطح معابر عمومی شهرها و استان های سراسرکشور برشمرد.

سرهنگ طراقیه در ادامه افزود: متاسفانه در جریان انجام ماموریت شب گذشته به رغم بکارگیری تجهیزات کامل و مطمئنه، با برتاب مواد منفجره آتش زا (نارنجک دست ساز) از سوی هنجارشکنان، تعداد دو نفر از کارکنان یگان دوم به نام های گروهبان یکم میلاد عرب با آسیب دیدگی و سوختگی صورت، دندان ها، دست و پا مواجه و همچنین استوار دوم عباس سوری از ناحیه دست دچار سوختگی و آسیب دیدگی شدند که به حمد الله تا این لحظه حال عمومی آنها خوب اعلام شده است.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید