کاهش حوادث چهارشنبه سوری | اتاق خبر
کد خبر: 326592
تاریخ انتشار: 27 اسفند 1394 - 02:01
سردار اشتری عنوان کرد؛
فرمانده ناجا از کاهش صدمات و سوانح در چهارشنبه آخر سال خبر داد و اقدامات پیشگیرانه و حضور مناسب عوامل ناجا را از علل کاهش این صدمات برشمرد.

اتاق خبر- فرمانده ناجا از کاهش صدمات و سوانح در چهارشنبه آخر سال خبر داد و اقدامات پیشگیرانه و حضور مناسب عوامل ناجا را از علل کاهش این صدمات برشمرد.

سردار حسین اشتری عصر چهارشنبه در جلسه قرارگاه امام علی (ع) با اشاره بر اینکه تأمین نظم و امنیت نوروز ۹۵ از وظایف نیروی انتظامی است، یکی از اهداف این قرارگاه را کنترل ترافیک جاده ای برشمرد.

وی با اظهار امیدواری از کاهش تلفات جاده ای در ایام تعطیلات نوروزی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزود: انشاالله در این ایام با همت و تلاش کارکنان راهور ، مردم و دستگاه های مسئول، تلفات و صدمات جاده ای کاهش یابد.

سردار اشتری در ادامه به تقویت مرزها خصوصا در جنوب شرقی، غرب و شمال غرب تاکید و تصریح کرد: امنیت مرزها با همت مرزداران، در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

فرمانده ناجا از کاهش صدمات و سوانح در چهارشنبه آخر سال خبر داد و اقدامات پیشگیرانه و حضور مناسب عوامل ناجا را از علل کاهش صدمات چهارشنبه آخر سال برشمرد.

سردار اشتری، اطلاع رسانی به موقع، حضور موثر پلیس، همکاری سازمان ها و ارتقاء فرهنگ مردم را نیز یکی دیگر از علل مهم این کاهش برشمرد.

وی توجه به ناهنجاری های رفتاری، عوامل مخل امنیت عمومی و حقوق شهروندی را از اولویت های مهم پلیس عنوان و تصریح کرد: اشراف کامل اطلاعاتی و توجه ویژه به امنیت کاروان راهیان نور و مسافران نوروزی یکی از ماموریت های ناجاست.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید