صاحب‌خانه جنایتکار 3 عضو یک خانواده را با شلیک گلوله کشت | اتاق خبر
کد خبر: 326687
تاریخ انتشار: 27 اسفند 1394 - 11:41
پلیس ایالت یوتا امریکا یک مرد را که مضنون به قتل 3 نفر از اعضای یک خانواده بود،بازداشت کرد .

اتاق خبر: آقای " الکساندر هانگ تران " 32 ساله در روز شنبه به اتهام قتل یک مادر بزرگ و یک مرد و یک کودک بازداشت شد.

بنا بر این گزارش به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ براساس گزارش پلیس هنگامی که آنها در روز جمعه برای پیدا کردن والدین پسر 8  ساله که پس از پایان مدرسه  به دنبال وی نرفتند، در حال جستجو بودند که هنگام رسیدن به خانه پسر کسی درب خانه را باز نکرد .

پلیس پس از چند ساعت انتظار سرانجام از طریق درب پشتی خانه که قفل نبود وارد خانه شد و با جسد 3 نفر که از اصابت گلوله به قتل رسیده بودند روبه رو شد.

پلیس در ادامه افزود جسد یکی از قربانیان متعلق به دختر 2 ماهه و خواهر پسر بچه به نام " لیریک پویک " است و مادر بزرگ این دو به نام " هیک پویک " 50 ساله که دیگر قربانی این جنایت بود .همچنین جسد سوم متعلق به یک مرد می باشد که هنوز توسط پلیس شناسایی نشده است .

پلیس پس از بررسی محل جنایت که خانه ای واقع در " سالت لیک سیتی " بود صاحب خانه را که در طبقه ی زیر زمین زندگی می کرد به نام آقای " هانگ تران " را به همراه یک اسلحه در خانه اش بازداشت کرد و گفته می شود که او مضنون اصلی است .تحقیقات پلیس برای یافتن انگیزه این جنایت و یافتن جنایت کار ادامه دارد .

گفتنی است،" هانگ تران " در حال حاضر در اداره پلیس " سالت لیک سیتی " در بازداشت به سر می برد و به زودی در دادگاه به اتهام قتل 3 نفر حاضر خواهد شد .

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید