ابراز همدردی رئیس مجلس ایران با دولت و ملت ترکیه | اتاق خبر
کد خبر: 326809
تاریخ انتشار: 27 اسفند 1394 - 22:19
رئیس مجلس شورای اسلامی ایران طی پیامی خطاب به آقای اسماعیل قهرمان رئیس مجلس ملی کبیر جمهوری ترکیه، انفجار جنایتکارانه ای راکه منجر به جان باختن و مجروح شدن جمعی از افراد بی‌گناه در شهر آنکارا گردید را محکوم کرد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ایران طی پیامی خطاب به آقای اسماعیل قهرمان رئیس مجلس ملی کبیر جمهوری ترکیه، انفجار جنایتکارانه ای راکه منجر به جان باختن و مجروح شدن جمعی از افراد بی‌گناه در شهر آنکارا گردید را محکوم و با خانواده‌های مصیبت دیده، دولت و ملت دوست و برادر ترکیه ابراز همدردی کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است:

جناب آقای اسماعیل قهرمان

رئیس محترم مجلس ملی کبیر جمهوری ترکیه

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

با کمال تاسف از جان باختن و مجروح شدن تعدادی از افراد بی‌گناه طی حادثه انفجار تروریستی در آنکارا مطلع شدم.

بدین مناسبت ضمن محکوم نمودن این واقعه تروریستی، مایلم مراتب تسلیت و همدردی خود را با جناب عالی، نمایندگان پارلمان و دولت و ملت کشور دوست و برادر جمهوری ترکیه و خانواده های مصیبت دیده ابراز نمایم.

این اتفاق ناگوار بار دیگر خطر فراگیر گروه های تروریستی را برای صلح و ثبات کشورهای جهان گوشزد نموده و بر ضرورت وجود عزم جدی برای مبارزه‌ای همه جانبه جهت از بین بردن این گروه‌ها تاکید کرد.

با اغتنام از فرصت از خداوند منان برای جنابعالی سلامت و توفیق، برای درگذشتگان رحمت و مغفرت و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت دارم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید