دورتموند و سویا صعود کردند | اتاق خبر
کد خبر: 326855
تاریخ انتشار: 28 اسفند 1394 - 08:24
تیم فوتبال منچستر یونایتد در دیدار برگشت مقابل لیورپول در لیگ اروپا به تساوی دست یافت و از گردونه مسابقات حذف شد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر ، دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای لیگ اروپا برگزار شد که طی آن در مهمترین بازی تیم منچستر یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف لیورپول رفت و برابر این تیم یک بر یک متوقف شد. بدین ترتیب تیم لیورپول بخاطر برد ۲ بر صفر در زمین خود، در مجموع ۳ بر یک برنده شد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

گل تیم منچستر یونایتد را آنتونی مارسیال در دقیقه ۳۲ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند اما کوتینیو در دقیقه ۴۵ با یک ضربه دقیق از زاویه بسته دروازه دخیا را گشود.

در یکی دیگر از دیدارهای حساس تیم دورتموند در زمین تاتنهام به میدان رفت و حریف خود را در لندن ۲ بر یک شکست داد پیر امریک اوبامیانگ در دقایق ۲۴ و ۷۱ هر دو گل این تیم را به ثمر رساند و سون هیون مینگ در دقیقه ۷۴ برای تاتنهام گلزنی کرد. دیدار رفت دو تیم را دورتموند ۳ بر صفر برنده شده بود و در مجموع هم این تیم ۵ بر یک پیروز شد.

 

تیم سویا که در خانه بازل به تساوی بدون گل دست یافته بود این بار در زمین خود با حساب ۳ بر صفر برنده شد و به مرحله بعد راه یافت. برگا پرتغال نیز ۴ بر یک فنرباغچه را در هم کوبید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. براگا بازی رفت را یک بر صفر واگذار کرده بود. شاختار اوکراین هم که بازی رفت برابر اندرلخت را ۳ بر یک برنده شده بود در زمین حریف نیز یک بر صفر پیروز شد و صعود کرد.

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

* منچستر یونایتد یک - لیورپول یک
* تاتنهام یک - دورتموند ۲
* سویا ۳ - بازل صفر
* براگا ۴ - فنرباغچه یک
* اندرلخت صفر - شاختار یک

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید