عبداللهی شرایط مالی بدی دارد | اتاق خبر
کد خبر: 326859
تاریخ انتشار: 28 اسفند 1394 - 08:46
گل محمدی:
سرمربی تیم بوکس پیوند سابکو که به نمایندگی از ایران در رقابت‌های جام جاده ابریشم حضور پیدا کرده بود بر لزوم حمایت از مسعود عبداللهی که مقابل بوکسور رژیم صهیونیستی به میدان نرفت تاکید کرد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از ایسنا، عیسی گل‌محمدی در مورد نتیجه نمایندگان ایران در رقابت‌های بوکس آذربایجان اظهار کرد: رقابت‌های جام جاده ابریشم جزو تورنمنت‌های کلاس A جهان است که در آن کشورهای خوبی حضور پیدا می‌کنند. ما هم در این دوره توانستیم عنوان سوم تیمی را با یک طلا، دو نقره و سه برنز به دست بیاوریم.

 

او افزود: در این تورنمنت تیم‌های روسیه، اوکراین، گرجستان،‌ آذربایجان و رژیم صهیونیستی حضور داشتند که یکی از نمایندگان ایران به دلیل آنکه مقابل نماینده رژیم صهیونیستی قرار گرفت به میدان نرفت.

 

سرمربی تیم پیوند سابکو با اشاره به شرایط مسعود عبداللهی که مقابل نماینده رژیم صهیونیستی به میدان نرفت گفت: مسعود عبداللهی با وجود آنکه از شرایط بسیار خوبی برخوردار بود اما مقابل حریف خود به میدان نرفت. باید بگویم او از نظر بضاعت مالی بسیار شرایط دشواری دارد و در حال حاضر به دستفروشی می‌پردازد.

 

گل‌محمدی تصریح کرد: باید این بوکسور از سوی مسئولان مورد حمایت بیشتر قرار گیرد. ما باید از ورزشکاران خود نظیر مسعود عبداللهی بیشتر حمایت کنیم تا شاهد چنین شرایطی نباشیم.

 

او با بیان اینکه مسابقه‌های جام جاده ابریشم از سطح بالایی برخوردار بود گفت: برخی در این میان صحبت‌هایی را مطرح می‌کردند که سطح این مسابقه‌ها خیلی بالا نیست و باید بگویم متاسفانه چنین صحبت‌های مغرضانه‌ای به هیچ عنوان درست نیست.

 

گل‌محمدی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه عملکرد موفقی در این رقابت‌ها داشتیم و تلاش می‌کنیم تا روند موفقیت‌آمیز خود را ادامه دهیم. امیدواریم حمایت بیشتری از بوکس ایران صورت پذیرد.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید