۲۱۲ کلاس درس برای اسکان مسافران در چالوس مهیا شده است | اتاق خبر
کد خبر: 326861
تاریخ انتشار: 28 اسفند 1394 - 08:57
مدیر آموزش‌وپرورش چالوس از آماده سازی ۲۱۲ کلاس درس در قالب ۳۲ مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، سلیمان عبدالهی بابیان اینکه برای رفاه حال فرهنگیان، دو پایگاه نوروزی در مرزن‌آباد و چالوس استقرار یافته است افزود: در نوروز ۳۲ مدرسه برای اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شده است که شامل ۲۱۲ کلاس است، از این تعداد ۱۷ کلاس با امکانات ویژه و ۶۵ کلاس نیز در رده‌های پایین‌تر درجه‌بندی شده‌اند.

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان چالوس به آماده‌سازی خانه معلم چالوس در نورسر برای پذیرایی از مهمانان نوروزی اشاره کرد و یادآور شد: این مجموعه دارای شش واحد سوئیت مجزا با امکانات تفریحی و ورزشی مناسب است.

این مسئول از استقبال خوب مسافران از امکانات ستاد اسکان فرهنگیان چالوس خبر داد و تصریح کرد: در نوروز ۹۴ حدود ۱۲ هزار نفر و در تابستان نیز بیش از ۲۵ هزار نفر در چالوس اسکان داده‌شده‌اند.

عبدالهی بابیان اینکه آشپزخانه خانه معلم آماده ارائه خدمات به مهمانان نوروزی است، تأکید کرد: این آشپزخانه از فردا شروع به کار می‌کند، اما به‌صورت رسمی از ابتدای سال جدید به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در پایان از آمادگی ستاد اسکان فرهنگیان برای پذیرایی از مسافران غیرفرهنگی خبر داد و گفت: البته اولویت این ستاد برای ارائه خدمات به فرهنگیان است، اما در صورت امکان از حضور سایر مهمانان نیز استقبال می‌کنیم.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید