غرب خواهان ضربه زدن به هویت اسلامی ماست | اتاق خبر
کد خبر: 327352
تاریخ انتشار: 3 فروردین 1395 - 01:06
رئیس جمهور سوریه تاکید کرد جنگی که منطقه در معرض آن قرار گرفته است، در وهله نخست یک جنگ فکری است.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از روسیا الیوم، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه اظهار داشت که صحنه عربی و اسلامی یکی است و تروریسم یکی است و باید همه تلاش ها برای مبارزه با تروریسم و مهار گسترش این پدیده خطرناک در میان ملت‌ های منطقه و جهان یکپارچه شود.

«بشار اسد» که در دیدار با اعضای دبیرخانه تجمع عربی و اسلامی برای حمایت از گزینه مقاومت سخن می گفت، تصریح کرد: چیزی که غرب از ما می خواهد این است که هویت عربی و اسلامی خود را از دست بدهیم و از اینجا اهمیت نقش چنین تجمعات و سازمان های مردمی در افزایش آگاهی و استحکام جامعه عربی علیه مفاهیم و اصطلاحات نادرست مورد ترویج نمایان می شود، چرا که جنگی که منطقه در معرض آن قرار گرفته است در وهله اول یک جنگ فکری است.

اعضای دبیرخانه تجمع عربی و اسلامی برای حمایت از گزینه مقاومت نیز با بیان اینکه سوریه بهای ایستادگی در کنار مقاومت و مقابله با طرح های غربی و صهیونیستی در منطقه را می پردازد، تاکید کردند که مردم سوریه به نیابت از دیگر ملت های عربی و اسلامی وارد این جنگ شده اند. این اعضا همچنین نسبت به توان مردم و ارتش سوریه برای پیروزی در مقابل هجمه تروریستی که در معرض آن قرار گرفته اند ابراز اطمینان نمودند.

لازم به ذکر است که در این دیدار تحولات جهان عرب و اسلام و بویژه اوضاع سوریه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

منبع: مهر

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید