حزب الله انفجارهای تروریستی بروکسل را محکوم کرد | اتاق خبر
کد خبر: 327606
تاریخ انتشار: 4 فروردین 1395 - 21:46
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای حملات تروریستی روز سه شنبه در بروکسل پایتخت بلژیک را محکوم کرد.

اتاق خبر- حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای حملات تروریستی روز سه شنبه در بروکسل پایتخت بلژیک را محکوم کرد. 

حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای انفجارهای تروریستی در بروکسل پایتخت بلژیک را که به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی منجر شد، محکوم کرد.

حزب الله در بیانیه خود این انفجارها را تشدید خطر گروه های تروریستی تکفیری که هیچ نقطه از جهان از شرارت و جنایت های آنها در امان نیست برشمرد. حزب الله مسئولیت این جنایت ها را متوجه تکفیری ها و قدرت های منطقه ای و بین المللی که آنها را از لحاظ عقیدتی، معنوی و مادی حمایت می کنند دانست.

حزب الله تاکید کرد که این انفجارها بار دیگر خطر گروه های تروریستی را ثابت کرده و نشان می دهد آتشی که جهان و مخصوصا اروپا در آن می سوزد همان آتشی است که برخی از رژیم ها در سوریه و دیگر کشورهای منطقه برافروخته اند.

در بیانیه حزب الله آمده است: متاسفانه تمام دنیا منبع این خطر و حامیان آن را می شناسند با این وجود ابرقدرت ها همچنان از کشورهای حامی و صادرکننده تروریسم حمایت می کنند.

حزب الله همچنین اعلام کرد که مبارزه با تروریسم به رویارویی شجاعاته و جدی، همکاری کامل منطقه ای و بین المللی و سیاستی واضح و شفاف نیاز دارد و سکوت در برابر این امر اشتباه بزرگی است که تنها به کشتار و نابودی بیشتر منجر خواهد شد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید