بازدید هوایی استاندار بوشهر از مناطق گرشگری شمال استان | اتاق خبر
کد خبر: 327626
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1395 - 02:40
استاندار بوشهر با استفاه از بالگرد از وضعیت گردشگران در شمال استان بوشهر بازدید کرد.

اتاق خبر-  استاندار بوشهر با استفاه از بالگرد از وضعیت گردشگران در شمال استان بوشهر بازدید کرد.

مصطفی سالاری ظهر چهارشنبه در بازدید از مناطق گردشگری شهرستان‌های دیلم و گناوه اظهار داشت: استان بوشهر یکی از مناطق پرتردد کشور در ایام نوروز است و هر ساله شاهد حضور گسترده گردشگران نوروزی در استان هستیم.

وی اضافه کرد: امسال نیز در همه نقاط استان بوشهر شاهد حضور گردشگران هستیم و به ویژه‌ای در شهرهای ساحلی همچون بوشهر و گناوه و دیلم ازدحام مسافران نوروزی وجود دارد.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: به منظور ارائه خدمات مناسب به گردشگران برنامه‌ریزی گسترده‌ای صورت گرفته است و در ماه‌های قبل شاهد اقدامات خوبی برای ارائه خدمات مناسب به گردشگران بوده‌ایم.

وی افزود: با توجه به استقبالی که گردشگران از شهرهای ساحلی استان دارند، تلاش‌های خوبی نیز برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری در استان صورت گرفته است.

سالاری با اشاره به افتتاح دهکده گردشگری ساحلی بوشهر، ادامه داد: در دیگر شهرستان‌های استان از جمله گناوه و دیلم ظرفیت‌های خوبی وجود دارد که زیرساخت‌های لازم در این مناطق توسعه خواهد یافت.

وی بیان کرد: از همه ظرفیت‌ها برای ارائه بهترین خدمات به مسافران نوروزی استفاه خواهیم کرد و امیدواریم شاهد رضایت‌ندی گردشگران در استان باشیم.

منبع: مهر 

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید