تحولات بازار میوه در نوروز | اتاق خبر
کد خبر: 327709
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1395 - 20:44
رئیس اتحادیه میوه و سبزی از کاهش ۳۰ درصدی قیمت پرتقال خبر داد و گفت: موز و سیب درختی هم نسبت به ایام قبل از تعطیلات نوروز ارزان تر شده اند.

اتاق خبر- رئیس اتحادیه میوه و سبزی از کاهش ۳۰ درصدی قیمت پرتقال خبر داد و گفت: موز و سیب درختی هم نسبت به ایام قبل از تعطیلات نوروز ارزان تر شده اند.

سیدحسین مهاجران با بیان اینکه امسال مردم استقبالی از خرید پرتقال نمی کنند، اظهارداشت: قیمت این میوه در میدان مرکزی میوه و تره بار نسبت به ایام قبل از تعطیلات نوروز حدود ۳۰ درصد افت کرده است.

وی، قیمت پرتقال را در حال حاضر از ۱۲۰۰ تا ۲۲۰۰ تومان اعلام و اضافه کرد: قیمت هرکیلوگرم سیب درختی نیز طی روزهای اخیر با کاهش ۵۰۰ تومانی همراه بوده و در حال حاضر نرخ این میوه از ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی افزود: قیمت کیوی نسبت به ایام قبل از نوروز تغییری نداشته و از ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان است اما نرخ هرکیلوگرم موز از ۴۳۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان به ۲۷۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان کاهش یافته است.

مهاجران همچنین از ارزان شدن قیمت خیار، گوجه فرنگی و هندوانه خبر داد و گفت: قیمت خیار از ۳۵۰۰ به ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان رسیده و نرخ  گوجه فرنگی هم از ۲۰۰۰ به ۸۰۰ تا حدود ۱۳۰۰ تومان کاهش یافته است، ضمن اینکه درحال حاضر هرکیلوگرم  هندوانه از ۶۰۰ تا ۱۲۰۰ تومان به فروش می رسد.  

منبع: مهر 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید