هند و عمان دردسرساز نیستند | اتاق خبر
کد خبر: 327711
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1395 - 21:00
مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به برگزاری دو دیدار برابر هند و عمان گفت: درست است که دو بازی حساس پیش رو داریم اما بعید می دانم این دو تیم بتوانند برای تیم ما دردسرساز باشند.

اتاق خبر- مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به برگزاری دو دیدار برابر هند و عمان گفت: درست است که دو بازی حساس پیش رو داریم اما بعید می دانم این دو تیم بتوانند برای تیم ما دردسرساز باشند.

هاشم بیگ زاده  با ابراز رضایت از عملکرد فوتبال ایران در سال ۹۴ گفت: فوتبال ما در سال گذشته عملکرد خوبی داشته اگرچه تعطیلات مکرر به خاطر اردوهای تیم ملی باعث شد تا وقفه های پی در پی در لیگ ما بوجود بیاید اما لیگ به راه خودش ادامه داد و با توجه به اینکه در حال حاضر چند تیم بالای جدول شانس قهرمانی و کسب سهمیه را دارند می توانیم متوجه شویم که فوتبا ما پیشرفت داشته و همانند گذشته قهرمانی به دو یا سه تیم اختصاص ندارد و تیم های دیگر نیز شانس قهرمانی را دارند.

وی در خصوص عملکرد تیم ذوب آهن در سال ۹۴ افزود: ذوب آهن عملکرد خوبی داشت و توانست به بالای جدول رسیده و به فینال جام حذفی کشور نیز راه پیدا کند و این شانس را دارد که هم در لیگ پانزدهم و هم در جام حذفی به مقام قهرمانی رسیده و جام را بالای سر ببرد.

وی گفت: وضعیت ما در لیگ قهرمانان نیز خوب است. مطمئنا می توانیم در دیدارهای آینده با قدرت بیشتری مقابل حریفانمان ظاهر شویم.

مدافع ذوب آهن در خصوص اینکه تیم های ایرانی باید مقابل تیم های عربستانی خارج از خانه بازی کنند ادامه داد: این کار سیاسی است و باید عربستانی ها بپذیرند که فوتبال به سیاست ارتباطی ندارد و نمی توان آنها را به یکدیگر دخالت داد اما متاسفانه چنین اتفاقی افتاده و باید در یک کشور بی طرف بازیها مقابل تیم های عربستانی انجام شود اما مطمئنم همین مسئله انگیزه بازیکنان ایرانی را دوچندان خواهد کرد و آنها تنها برای پیروزی پای به میدان خواهند گذاشت و همگان نشان خواهند داد که برایشان فرقی نمی کند که کجا بازی می کنند و تنها بدنبال کسب سه امتیاز هستند و به چیز دیگری فکر نمی کنند.

بیگ زاده در پاسخ به این سئوال که آیا تیم ملی بازیهای سختی را مقابل هند و عمان پیش رو خواهد داشت، گفت: به اعتقاد من ما دو بازی تا حدودی حساس را پیش رو خواهیم داشت که بعید می دانم هند و عمان بتوانندبرای فوتبال ما دردسرساز باشند و با شناختی که من از کادر فنی و بازیکنان تیم ملی دارم به طور حتم می دانم که مقابل این دو تیم به برتری خواهیم رسید.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا فوتبال ما همانند گذشته بازیکنان جوان و آینده داری را ارائه نمی کند، تصریح کرد: مشکل اصلی ما عدم اعتماد به تیم های پایه است و من معتقدم باید در سال ۹۵ بهای بیشتری را به تیم های پایه بدهیم زیرا همین تیم ها هستند که می توانند آینده فوتبال ما را تضمین کنند و اگر نخواهیم به فوتبال پایه اهمیت بدهیم مطمئنا خیلی زود فوتبال ما رو به نابودی خواهد گذاشت.

بیگ زاده در پاسخ به این سئوال که کدام تیم شانس قهرمانی بیشتری در لیگ برتر دارد ادامه داد: خیلی سخت است که بخواهیم از آن راجع به قهرمانی صحبت کنیم چون فاصله تیمها به یکدیگر نزدیک است و هر تیمی که اشتباه کند شاید شانس قهرمانی را از دست بدهد اما من امیدوارم که ذوب آهن هم در لیگ و هم در حذفی برنده باشد و هر دو جام را بالای سر ببرد.

بیگ زاده در پایان با آرزوی تبریک سال نو خاطرنشان کرد: امیدوارم سال ۹۵ سالی بسیار خوب برای مردم و ورزش کشورمان باشد و فوتبال ما بتواند در رده های مختلف ملی موفق باشد.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید